Wybory Miss POLKA 2013

Witajcie !

Kolejny post dedykuję wydarzeniu, w którym powinny wziąć wszystkie piękne dziewczyny, mające ciekawą osobowość i nie bojące się wyzwań. Jeśli marzysz o tytule najpiękniejszej Polki to zdecydowanie konkurs dla Ciebie. Zgłoszenia trwają do 31 maja.!

Ogólnopolskie Wybory Miss Polka2013 odbędą się w okresie od 1 czerwca do 7 września 2013 roku. To dynamiczne przedsięwzięcie, w którym o miano najpiękniejszej Polki rywalizować będą tysiące młodych kobiet prezentując swoją urodę, osobowość i poczucie humoru, zostanie zakończone Galą finałową zorganizowaną w nowo wybudowanej sali koncertowej w Sosnowcu.

Na poszczególnych etapach konkursu, kandydatki prowadzone przez ekspertów miedzy innymi w dziedzinie fotografii, choreografii, fitnessu czy stylizacji poszerzą swoje umiejętności. Wstępne castingi, oraz wybory regionalne wspierać będą znane modelki oraz przedstawiciele najlepszych polskich agencji modowych. Przez okres czterech miesięcy zrealizowanych zostanie około 200 filmów oraz 250 sesji zdjęciowych promujących kandydatki. Stopniowa selekcja pozwoli wyłonić 16 najpiękniejszych pań.
Finalistki konkursu przez 10 dni będą uczestniczyć w zgrupowaniu odbywającym się w wyjątkowym miejscu – Pałac Saturna w Czeladzi to jedyny taki kompleks Term Rzymskich w Europie. Korzystając z saun, łaźni i basenów, kandydatki zostaną poddane zabiegom poprawiającym ich wygląd przed wielkim finałem. Podczas zgrupowania odbędą się sesje zdjęciowe, przymiarki kreacji przygotowanych przez projektantów mody, a także szkolenia i warsztaty prowadzone przez cenionych specjalistów związanych z branżą modową, medialną i artystyczną.
Terminarz:
31 maja – koniec przyjmowania zgłoszeń do konkursu
7 września – FINAŁ
Zobacz film i weź udział w konkursie!