Weekend w Warszawie

Hej!

Ostatni weekend, tak jak zapowiadałam w ostatnich Plotkach na wybiegu, spędziłam w Warszawie. Wszystko za sprawą imprezy Somersby, na którą oczywiście zaprosił nas sam Lord.
Do stolicy wybraliśmy się samochodem, wspólnie ze znajomymi i pomimo kilku słabych punktów pobytu, muszę przyznać, że świetnie się bawiłam i już nie mogę się doczekać kolejnej wyprawy, kto wie może na nieco dłużej.
Pierwszego dnia zaliczyliśmy Party like a Lord, podróżowaliśmy zabytkowym lordobusem, który co prawda zepsuł się po drodze, ale na szczęście szybko podstawił się kolejny, który dowiózł nas do Instytutu Wysokich Napięć, gdzie odbywało się całe wydarzenie.

 

Na imprezie spotkałam wielu innych blogerów, wśród nich znaleźli się min.: Nabil Unity, Moda i takie tam, Classic or Cool, Gneshka, Bambi Boho, Glam Paula, Ashplumplum, Mr K. Passion (na zdjęciu), a także Cammy, Mary-Kate Fashion, Patt Puzzle, Pani Ekscelencja czy Charlize Mystery. Oprócz blogerów spotkałam również na swojej drodze nasze polskie gwiazdy: Natalię Nykiel z zespołem, Margaret, Rafała Maseraka oraz Michała Piróga, obok których świetnie bawiłam się podczas koncertu Ella Eyre.

 

Drugiego dnia natomiast postanowiliśmy zjeść śniadanie nad Wisłą (prawie jak w Krakowie), a później pokibicować na Stadionie Narodowym biegaczom, którzy brali udział w 36. PZU Maratonie Warszawskim. Wybraliśmy się również na Stare Miasto, gdzie choć nie była to moja pierwsza wizyta w Warszawie, nie mogłam się powstrzymać przed zrobieniem kilku „obowiązkowych” zdjęć. I tak nasz weekend w Warszawie dobiegł końca. A Wy jak spędziliście ubiegły weekend?

 

Do usłyszenia wkrótce!
POLUB MNIE NA: