Podsumowanie wakacji – Bułgaria #5

Pora zakończyć wakacyjną relację krótkim podsumowaniem naszej bułgarskiej podróży. Trudno mi w to uwierzyć, ale od naszego powrotu do Polski minął już prawie miesiąc. Był to chyba najszybciej upływający czas, od kiedy pamiętam, cały czas mam wrażenie, że minął ledwie tydzień. Niestety z biegiem lat coraz częściej wydaje mi się, że doba jakimś dziwnym sposobem się kurczy, zwłaszcza wtedy gdy mam wolne i spędzam czas w przyjemny, aktywny sposób. Jednak, mam cichą nadzieję, że tak tylko mi się wydaje i po prostu „wszystko co dobre, szybko się kończy”.

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter

Kostium_kąpielowy_girls_sea

Urlop jest niezbędny. Przez wiele lat nie dostrzegałam tego, ale od kiedy jestem z J. w końcu zdałam sobie z tego sprawę i powiem Wam szczerze, czuję się z tą świadomością idealnie. W końcu mam cel i kogoś z kim mogę przemierzać świat, odkrywać wciąż jakieś nowe miejsca, jednym słowem smakować życia i brać z niego, to co najlepsze. A w razie draki, liczyć na  jego pomoc.

Każdy powinien mieć taką bratnią duszę, dlatego też wszystkim zakochańcom polecam wspólne wakacje. To nie tylko namiastka wspólnego mieszkania, ale przede wszystkim możliwość poznania różnych zachowań, przekonań, zasad którymi kieruje się druga osoba. Czasami niektóre zachowania wręcz trzeba na sobie wymusić, pokłócić się, pokrzyczeć na siebie, a później spróbować porozmawiać, wytłumaczyć swoje racje i w końcu się pogodzić.

girls_swim

Kostium kąpielowy – Reserved  /  Okulary – H&M

dziewczyna_tatuaż_kostium_kąpielowy

Czy Słoneczny Brzeg to dobre miejsce na wakacje we dwoje?

Tak, jeśli jesteście rozrywkowymi ludźmi i nie przeszkadzają Wam naganiacze oraz tłumy na ulicy, w restauracjach czy na imprezie w klubie. W mieście na pewno nie będziecie się nudzić, poza tym jest tam masa możliwości by sprawdzić, jak druga osoba radzi sobie w różnych sytuacjach.

imprezy słoneczny brzeg

Czy w Słonecznym Brzegu jest romantycznie?

Powiedziałabym że umiarkowanie. Bardzo brakowało mi zachodzącego słońca nad morzem, niestety to nie ta strona i takich przyjemności w Słonecznym Brzegu nie zobaczycie. Jednakże wieczorna lampka wina nad brzegiem morza może wprowadzić romantyczny klimat, wszystko zależy od Was…

water_sports_sunny_beach

Czy Słoneczny Brzeg nadaje się dla rodzin z dziećmi?

Zdecydowanie tak. Aquaparki, karuzele, sporty wodne, masa knajpek z menu specjalnie dla dzieci oraz czyste, chronione plaże są bardzo dobrą bazą również dla podróżujących z całą rodziną.

Podsumowując, zdecydowanie polecam Wam pobyt w Słonecznym Brzegu, jednak myślę że fajnie też zobaczyć inne miejsca, więc jedne wakacje w Bułgarii na razie mi wystarczą.

bułgaria