Wiosenne spotkanie blogerek

Po długiej przerwie w końcu udało się nam zorganizować kolejne spotkanie blogerek na śląsku. Było bardzo wiosennie i słodko, nie tylko za sprawą kolorowych babeczek prosto z klimatycznej kawiarenki – Miss Cupcake, mieszczącej się na ul. Staromiejskiej w Katowicach. Organizacją spotkania tym razem zajęła się urocza Ania, prowadząca bloga Corba Style, której raz jeszcze dziękuję za tak miłe przyjęcie.

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter

spotkanie blogerek 1

W babeczkarni spotkałyśmy się o godzinie 15:00 i zeszło nam aż do wieczora, ale tak to jest gdy dziewczyny się rozgadają, poza tym wzięłyśmy również udział w prezentacji produktów marki Palmer;s, wąchałyśmy i testowałyśmy na własnej skórze. Recenzje kosmetyków tej marki oraz całą resztę postaram się dodawać cyklicznie, jak tylko zakończę etap testów, by móc rzetelnie wyrazić swoją opinię.

spotkanie blogerek 2

Wśród uczestniczek oprócz Ani i mnie znalazły się: Paulina, Karolina, Marta, Wioletta, Ewa, Iwona, Luiza, Maja, Martyna, Paulina Dworakowska, Monika i Kasia. Mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałam.

Nie obyło się również bez prezentów od sponsorów spotkania: Kosmetyki AA – www.kosmetykiaa.pl , Palmer’sMydlarnia u FranciszkaBellus Aesthetic Gabinet Kosmetologii Estetycznej, Vinci Moda, Hunny Bunny, Barwa, Otien oraz Bagsbaar. W drodze losowania otrzymałam dodatkowo ręcznie robioną kartkę autorstwa Pauliny, jeśli lubicie takie autorskie projekty to tutaj [KLIK] znajdziecie jej fanpage. Miło było mi Was poznać dziewczyny, mam nadzieję, że niedługo znowu się spotkamy!

IMG_9204