Spotkania blogerów – Chrzanów 11.05.2013

Krótko i na temat.

Dzisiejszy post poświęciłam krótkiej fotorelacji z sobotniego spotkania blogerów w Chrzanowie. Pierwszy raz miałam okazję „zwiedzić” to małe, aczkolwiek przyjemne i kolorowe miasteczko, swoją drogą ciekawa jestem jak o swoim mieście mówią jego mieszkańcy.

Ścisłe centrum, czyli okolice rynku to teren pełen brukowanych alejek, na których nie trudno nie zauważyć butików z kolorowymi wystawami, w których mimo iż nie są to głównie znane marki można ciekawie się ubrać, a także dobrać obuwie i dodatki. Czy ubierają się w nich chrzanowskie blogerki ? Hmmm, sama nie wiem, ale kto wie może pojawią się tu jakieś komentarze na ten temat.
Kolejny przystanek w każdym nowo poznanym miasteczku to miejsce w którym można coś przekąsić, nie wiem czy Chrzanów posiada swoją kuchnię regionalną, ponieważ nie zauważyłam na miejscu żadnej restauracji tego typu niestety. Natomiast miejsce w którym spotkaliśmy się na pogaduchy z pewnością mogę polecić, kawiarnia Linda oferuje świetną kawę i pyszne słodkości, jedyny minus tego miejsca to brak straży miejskiej na rynku, która nic nie robi z miejscowymi pijaczkami kręcącymi się wokół letniego ogródka.

Fotorelacja.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia ze spotkania za które serdecznie dziękuję Róży, listę blogerów będących na spotkaniu oraz porcję giftów kosmetycznych do których przetestowania już się zabrałam ;) Miłego dnia :*
 
W spotkaniu udział wzięli:
 spotkania blogerów  
Fundatorzy spotkania: 
Hean, Byilo, Pilomax, Wholesale, Menspace, Ciao, Guam24, Farouk, Dove, Axe, Oriflame, Floslek