See Bloggers zimą, czyli Winter Is Blogging!

Właściwie od czwartku nie zaglądałam na bloga, za to byłam zdecydowanie bardziej aktywna na Twitterze, czy Instagramie, a wszystko za sprawą kolejnej świetnej imprezy, w której miałam okazję brać udział. Druga edycja See Bloggers już za nami, pora więc nieco podsumować to, co działo się przez kilka ostatnich dni.

Są takie wydarzenia, w których po prostu trzeba wziąć udział będąc bloggerem, przynajmniej raz w życiu i nie ważne, czy miejsce w którym taka impreza się odbywa jest oddalone o 10km od twojego miejsca zamieszkania, czy tak jak w moim przypadku o ponad 600km. Wiecie dlaczego?

Dlatego, że każde takie spotkanie motywuje coraz bardziej do działania, pokazuje nam co robimy źle i jak możemy to poprawić. Daje możliwość spotkania fantastycznych ludzi, którzy właściwie mają dość podobne podejście do życia jak ty, ale zupełnie różne pasje, a dzięki tej różnorodności patrzymy na swoje blogi z zupełnie innej strony. Poza tym drugiej takiej okazji może nie być, a więc jeśli dostaniecie kiedyś zaproszenie na imprezę, na którą zaproszono np. tak jak w tym przypadku około 300 osób i Wy znaleźliście się w tym zacnym gronie, to przemyślcie sobie dwa razy zanim powiecie „Nie dziękuję, za daleko” itp.

Poza tym jak widać na zdjęciu poniżej można spotkać również te bardziej znane nam twarze, chociażby ze względu na tematykę bloga i świetnie się bawić podczas wieczornych wojaży w rytmach disco ze szklaneczką czegoś mocnejszego, mając pewność że w razie czego ktoś postawi Cię do pionu. Na szczęście tym razem obyło się bez zgonów, no chyba że mamy na myśli te modowe, ale może po prostu to przemilczę. Grunt to się dobrze bawić!

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter

fot. kotkowicz.pl
fot. kotkowicz.pl

Na zdjęciu od lewej: Sylwia Badora, Emilia Błaszczyk, Paulina Sz., Kamil Macher i ja

Plusy

Ludzie – inspirujący, zabawni i pełni pozytywnej energii.

Miejsce konferencji – Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, ciepłe, przestronne, dobrze zlokalizowane jeśli chodzi o komunikację miejską. Poza tym, dla mnie Gdynia była świetną lokalizacją, gdyż w drodze powrotnej do Gdańska udało nam się jeszcze wpaść na chwilę do Sopotu i pójść nad morze.

Warsztat Twój Blog jest startupem 

Organizatorzy – cały czas nie zwalniali tempa, zdecydowanie stanęli na wysokości zadania.

Jedzenie – Lidl zadbał o wszystko, a komu było mało zawsze mógł posilić się pysznymi zapiekankami z Food Trucka, tak jak ja.

Impreza – klub tylko dla blogerów, Grant’s, taneczna muzyka niepozwalająca usiedzieć w miejscu.

Jump City – nawet jeśli nie skorzystałeś z wejściówki teraz, możesz wykorzystać ją do stycznia 2016 roku.

Minusy

Evenea – zapisy na warsztaty wzbudzały bardzo wiele niefajnych emocji.

I panel dyskusyjny – zawsze myślałam, że panel polega na jakiejś interakcji pomiędzy uczestnikami, niestety ten panel blog – expert, był raczej wywiadem, a nie dyskusją.

Ograniczony czas – zdecydowanie See Bloggers powinno trwać dzień dłużej, by było więcej czasu na intergrację!

Z warsztatów i wykładów wyniosłam naprawdę sporo, więc pewnie niedługo znowu pojawią się drobne zmiany na blogu, ale myślę że to z pozytywnym skutkiem dla nas Wszystkich. Na koniec chciałabym podziękować organizatorom, mam nadzieję że zobaczymy się po raz kolejny za pół roku, a także wszystkim tym, którzy mnie zainspirowali podczas tego weekendu, a których profile już sobie zapisałam w ulubionych. Troszkę żałuję, że nie udało mi się poznać kilku osób bliżej, ale musicie mi wybaczyć moją nieśmiałość, następnym razem się przełamię.