Relacja z imprezy Fashion loves Dubstep

Fashion loves DubstepWitajcie! Emocje już nieco opadły, a więc imprezę Fashion loves Dobstep, którą organizowałam wraz z Mr K. w Klubie Sephia House w Bielsku-Białej można odfajkować i tym samym podzielić się z Wami relacją z tego wydarzenia.

Przygotowania trwały ponad miesiąc i nie ukrywam bardzo dużo przez ten miesiąc się nauczyłam. Postanowiliśmy zrobić pokaz mody w jednym z klubów i zaprosić na niego pasjonatów mody, blogerów, fotografów oraz lokalne media i to akurat świetnie się nam udało.
Dla blogerów z okolic Bielska-Białej była to pierwsza taka okazja aby się ze sobą spotkać i porozmawiać w szerszym gronie, co prawda nie wszyscy zaproszeni goście się pojawili z różnych mniej lub bardziej ważnych przyczyn, jednak nic straconego kochani bo już pojawiają się pomysły aby zrobić kolejny meeting, tym razem nieco bardziej na luzie.
Spotkanie rozpoczęliśmy około godziny 17:00 w tym czasie była możliwość bliższego poznania się, i wspólnego pozowania do zdjęć, natomiast za kulisami trwały przygotowania do pokazu, który zaczął się o 18:30.

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter

11 8 31
Upominki dla gości z najnowszej kolekcji Pre-fall 2013 ufundował sklep Glitter Bielsko-Biała oraz marka By Dziubeka.
sponsorzy
Pierwszy pokaz nadzorowałam osobiście ze względu na nieoczekiwaną niedyspozycję zdrowotną projektantki, dlatego też nieco mniej czasu spędziłam z blogerami. Kolekcję Anety Podżorskiej – It’s. oh. so quiet It’a oh. so still charakteryzuje techniczna, czysta, geometryczna forma. Inspirowana jest ruchem, fakturą i nowymi technologiami, dzięki czemu rysuje estetykę o futurystycznym charakterze. Jej projekty możecie śledzić na: http://www.maxmodels.pl/projektant-colico.html. Do pokazu wykorzystano miejskie Obuwie Deichmann świetnie współgrające z formą i kolorystyką kolekcji.
5 7
Drugi Pokaz to inspiracja paryską ulicą. Jedwabne elementy nadają kreacjom lekkości i elegancji. Wszystko utrzymane jest w delikatnych, pastelowych odcieniach , które łączą się wyraźnie z klasyczną czernią, kreując w ten sposób efekt kokieteryjności i pożądania. Projekty Klaudii Kasińskiej możecie śledzić na: http://www.maxmodels.pl/projektant-bytheway9.html. Torebki do pokazu zaprojektowała właścicielka i projektantka w firmie Cocoono –  Honorata Gwizdała. Natomiast nad makijażem naszych pięknych modelek czuwała Karolina Nowak.
41 6

O godzinie 21.00 rozpoczęła się impreza muzyczna w klimatach Electro&Dubstep na której zagrali:

★ Billions Stupid Things ★
https://www.facebook.com/BillionsStupidThings
★ Paul Andrew ★
https://soundcloud.com/paulandrew90

PODZIĘKOWANIA
Dla Bartek Szczurek za wykonanie fantastycznego plakatu.
Dla modeli:
Natalia Dudziak, Klaudia Rauer, Jadwiga Bielicka, Carla Wąs, Patrycja Świerkowska i Piotr Motak.
BB365.info
KAMERALNIE BIELSKO-BIAŁA
BBFAN
STREET FASHION BIELSKO-BIAŁA
BIELSKO BIAŁA PL
http://www.bielsko.biala.pl/ za patronat medialny.
Oraz dla Ania Kalecińska, Sebastian Benbenek, Piotr Motak za oprawę fotograficzną.