Radio Pryzmat zawsze spoko

Na dobry początek…

Cześć! Kraków to moje ulubione polskie miasto, wracam tam z wielką przyjemnością i pod byle pretekstem. Nie ukrywam również, że nie mogę się już doczekać kolejnej możliwości przeprowadzki do tego niezwykle magicznego miasta… nawet maczety mnie nie odstraszą, kolejną partię jaj rzucanych w moją stronę (nie pytajcie o szczegóły) też jestem w stanie znieść byle by tylko mieć na co dzień ten klimat i ludzi barwnych, uśmiechniętych i pełnych pasji ;)

Spotkanie z blogerami.

Podczas ostatnich odwiedzin Krakowa z miłą przyjemnością spotkałam się z małopolskimi blogerami na kawce i piwku. Uwielbiam te nasze spotkania, wymianę zdań na różne tematy i tą całą blogerską atmosferę. Jednak moja wizyta podyktowana była również pewnym projektem w którym miałam okazję uczestniczyć.
radio pryzmat

Mianowicie była to wizyta w Internetowym Radiu PRYZMAT, pierwszy raz miałam okazję spróbować swych sił w radiu i nie ukrywam było to bardzo ciekawe przeżycie, aż ma się ochotę na więcej. Poniżej zamieszczam kilka zdjęć ze spotkania oraz naszą audycję nagraną „pilotem” dla wszystkich którzy nie słyszeli na żywo, więc proszę o wyrozumiałość .

Trzymajcie się ciepło ! :*

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter

Uczestnicy spotkania: