Relacja z weekendu w Łodzi – Fashion Trends

Miniony weekend spędziłam w podróży. Po raz drugi wybrałam się do stolicy polskiej mody, oczywiście w celach ściśle związanych z tematyką bloga. Łódź to niewątpliwie zagłębie polskich marek, zajmujących się produkcją i sprzedażą odzieży i dodatków.

W związku z powyższym nie ma się co dziwić, iż firma X-MODA, właśnie tutaj zdecydowała się na kolejną imprezę z cyklu Fashion Trends.
Swoją podróż rozpoczęłam już o 7:00 rano, oczywiście ze względu na jakże pasujące połączenia komunikacyjne, jednak nie warto komentować zbyt szczegółowo czegoś, na co i tak nigdy nie będziemy mieli wpływu. Gdy po raz pierwszy wybierałam się do Łodzi postawiłam na własny samochód, jednak kilkugodzinna podróż z Ustronia była dość męcząca, zwłaszcza biorąc pod uwagę wszechobecne roboty drogowe.
Dlatego, tym razem zdałam się na PKP, podróż była całkiem przyjemna, towarzystwo ciche i zajęte sobą, więc swobodnie mogłam cieszyć się spokojem i czytać książkę. Jedyny minus to konieczność przesiadki w Koluszkach, w których pojawili się nieciekawie wyglądający „podróżnicy” szukający okazji na darmowe szlugi itp. na szczęście udało mi się znaleźć bezpieczny przedział (starsza Pani+Pan w sile wieku, koniecznie wysportowany – zawsze pomoże z walizką).
Do Łodzi dotarłam około godziny 16:00, jednak zanim pociąg dotoczył się na stację w centrum minęło jeszcze kilkanaście minut. Impreza zaczynała się o 17:00 spotkaniem blogerek, więc nie wahałam się zbyt długo i złapałam pierwszą, lepszą taxi, by jak najszybciej dostać się do Hotelu Grand.

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter

Na miejscu mile zaskoczył mnie wystrój, a także uprzejma i pomocna obsługa. Nie ukrywam, że kilka dni wcześniej przeczytałam kilka opinii na portalach dla podróżujących na temat tego miejsca i miałam mieszane uczucia, jak się później okazało, zupełnie niepotrzebnie. W pokoju było praktycznie wszystko potrzebne podczas pobytu w obcym mieście, a nawet więcej. Zdecydowanie pierwszy raz spotkałam się z pałeczkami do uszu, wacikami i czepkiem chroniącym włosy w hotelu trzygwiazdkowym (proszę się nie śmiać). Łóżko bardzo wygodne, przestronnie i czysto, szczerze polecam. O hasło do Wi-Fi można pytać nawet o trzeciej nad ranem.

 Fashion Trends
Skoro podróż i hotel mamy pokrótce omówiony pora przejść do sprawy najważniejszej, czyli wydarzenia, w którym miałam okazję uczestniczyć. Tym razem do naszej dyspozycji był Klub Czekolada, w którym odbyły się warsztaty fotograficzne, prowadzone przez Agnieszkę Olszańską, warsztaty brafitingu organizowane przez firmę Samanta – fachową wiedzą dzieliła się z nami Natalia Listwan oraz spotkanie z Natalią Siwiec, a także konkurs, w którym do wygrania była sesja zdjęciowa w Paryżu. W jury zasiadły: Miss Polski Ada Sztajerowska, modelka Klaudia Strzyżewska, stylistka  Anna Mikulska, oraz gwiazda wieczoru Natalia Siwiec.
Około 22:00 rozpoczęły się pokazy marek X-MODA & Moda Club. Nie obyło się również bez szalonych wygibasów na parkiecie, fotek na firmowej ściance, oraz prezentów od sponsorów min. Firmy Donna i Anies Brand, jednak nie to było najważniejsze.
W takich imprezach najbardziej lubię niepowtarzalne rozmowy z dziewczynami o naszej pasji, ciuchach, trendach, naszych fanach i marketingu oczywiście.
 
LISTA BLOGEREK BIORĄCYCH UDZIAŁ W WARSZTATACH
Miło było Was poznać !