O mnie

Anna Łuka Kilka słów o mnie. Nazywam się Ania, pochodzę z Ustronia, ale w ciągu ostatnich kilku lat nosiło mnie tu i tam. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach – Specjalność Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

W tym roku kończę 27 lat i chyba w końcu mogę powiedzieć, że czuję się spełniona. Prywatnie na pewno, zawodowo jeszcze nie do końca ale pracuję nad tym bardzo intensywnie. Natomiast w wolnej chwili oprócz prowadzenia bloga podróżuję, chodzę do kina i staram się aktywnie spędzać czas.

Mój blog powstał bardzo spontanicznie i nie był to pierwszy projekt, który tworzyłam. Zawsze interesowałam się modą, ale raczej od strony medialnej. Śledziłam strony magazynów o modzie, portale branżowe, oglądałam pokazy mody we włoskiej telewizji, oraz z zapartym tchem śledziłam autorskie strony projektantów.

Patrząc wstecz widzę, że głównym powodem dla którego założyłam bloga była chęć dzielenia się z innymi swoją pasją.

Obecnie dzielę się z Wami swoimi stylizacjami i relacjami z wydarzeń i wieloma innymi rzeczami, które mnie interesują, poza tym od czasu do czasu tworzę biżuterię, zdarza mi się także coś zaprojektować. Lubię, to co robię, ponieważ sprawia mi to olbrzymią przyjemność.

Zachęcam Was do odwiedzania mojego bloga regularnie, jeśli macie podobne zainteresowania i z czystej ciekawości. Jestem otwarta na wasze sugestie i konstruktywną krytykę, chętnie podyskutuję na temat stylu gwiazd i wiele innych zagadnień. Jeśli macie jakieś pytania, piszcie!

Pozdrawiam!