Zima w odcieniach wina

Zima nie zawsze w odcieniach szarości.

Moja dzisiejsza stylizacja to kolejny dowód na to, że zima nie musi być nudna. Co prawda już dawno udowodniono, że szarość ma wiele barw i potrafi być inspirująca. Jednak czerń, biel i szarości zimą to nie jedyny właściwy wybór. Chciałabym Was zachęcić do częstszego noszenia kolorów. Przecież granaty, brązy, czerwienie, czy wszelkie odcienie pasteli również świetnie  nadają się jako baza zimowych stylizacji.

Jak już pewnie zauważyliście lubię burgund, dlatego też noszę go o każdej porze roku. Dziś chciałabym Wam pokazać zestaw codzienny z nutką elegancji. Wykorzystałam w nim kilka nowości i kilka rzeczy z poprzednich sezonów, które okazały się bardzo pomocne w stworzeniu kompletnej stylizacji.

Zoom na trendy.

W stylizacji postawiłam na jedną mocną barwę, kolorowe futerko i oczywiście hafty. Te ostatnie wróciły do łask po kilku dobrych sezonach. Pamiętam jak miałam jakieś lat 15 i marzyłam o hafciarce. Wymyśliłam sobie, że stworzę kolekcję haftowanych ubrań na lato. Miało być kobieco i nieco etnicznie, wiecie motywy roślinne, owady, ptaki itp. Taki był zamysł, ale minęło 13 lat, a kolekcja nie powstała, więc pewnie zostanie już tylko w mojej głowie. Na szczęście projektanci wrócili do haftowanych motywów, co bardzo mnie cieszy.

Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o moim zestawie i czy też lubicie hafty. Do usłyszenia!

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter

Płaszcz z futerkiem – F&F  /  Bluza  z haftem – NewYorker  /  Spodnie – F&F

Botki – DeeZee  / Torebka – House  / Rękawiczki – prezent