Wielkanocne inspiracje

Tym razem przygotowałam zestaw w odcieniach kobaltu, lazurytu i granatu, obrazujący moje wielkanocne inspiracje, który postanowiłam połączyć ze złotem. Uwielbiam szlachetne odcienie koloru niebieskiego, świetnie się w nich czuję i bardzo pozytywnie wpływają na moje samopoczucie, więc jak tylko coś takiego sobie upatrzę od razu czuję, że muszę to mieć w swojej szafie.

Mam nadzieję, że nie pochłonęła Was świąteczna gorączka i znajdziecie czas na odwiedziny swoich ulubionych blogów, a także na inne przyjemności. Ja prawie cały dzień spędziłam w kuchni, ale na szczęście przyszła pora także na odpoczynek, bo już wszystko gotowe i teraz czekają mnie dwa dni, pełne rodzinnych spotkań, a przede wszystkim uczta dla ciała i ducha, jak to zwykle w święta bywa. Korzystając z okazji złożę Wam już życzenia, bo kolejny post pojawi się dopiero za kilka dni.
*****

 

Kochani, życzę Wam 
zdrowych, pogodnych, spokojnych i pełnych szczęścia i miłości Świąt Wielkanocnych. Bogatego zajączka i mokrego Śmigusa Dyngusa. 

 

Odpocznijcie i porzućcie wszelkie troski na te kilka dni, doceniając równocześnie obecność bliskich osób i ich starania, by wszystko było idealne.
*****
 

 

POLUB MNIE NA:

Płaszcz – Sh/New Look  /  Sweterek – Sh/Atmosphere  /  Jeansy – Pull&Bear  /  Torebka – Sh  /  Zegarek – iloko.pl  /  Pierścionek – Malinowe Wieszaki  /  Lordsy – Czas na buty