Wieczorowa sukienka

Kilka słów wstępu.

Skąd wzięła się u mnie wieczorowa sukienka „z Biedronki”? Zacznę od tego, że lubię wyzwania. Jeśli ktoś proponuje mi testowanie jakiegoś produktu, którego wcześniej nie miałam okazji przetestować, długo się nie zastanawiam. Zwłaszcza, że takie odkrywanie bywa niesamowicie inspirujące i co może będzie dla niektórych nieco zadziwiające, mnie akurat motywuje do działania. Jak tylko mam coś nowego od razu muszę to wypróbować i jeśli oczywiście mam coś do powiedzenia w tym temacie, to dzielę się swoją opinią tutaj na blogu.

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter

sukienka-z-biedronki

Wieczorowa sukienka powinna być…

Wysokiej jakości, kryjąca, chyba że przezroczystości to celowy zabieg. Wykonana z dużą starannością, tak by wyglądać w niej jak dama i czuć się wyjątkowo. Nie musi być droga, ale powinna wyglądać na drogą.

Propozycja sieci Biedronka na sylwestrową kreację.

Sukienka, którą wybrałam została zaprojektowana przez studentkę ASP Aurelię Fąfara i powstała w ramach konkursu „Młodzi projektanci dla Biedronki”. Kolekcja sukienek jest dostępna wyłącznie w wybranych sklepach sieci od 15 do 29 grudnia.

Ogólnie rzecz biorąc mała czarna jest ładna, dobrze zaprojektowana i fajnie podkreśla kobiecą figurę. Niestety, materiał z którego została wykonana nie bardzo wpisuje się w charakter wieczorowy, jest zbyt cienki i prześwitujący, cała sukienka powinna być podwójna i wtedy byłaby super. Co do ceny – 69,90zł za sukienkę też mam kilka uwag, jednak duży plus, że to produkt polski, więc po dłuższym namyśle jestem w stanie przekonać się o tym, że jednak warto dokonać zakupu.

Podsumowanie.

Podsumujmy plusy: projekt, cel akcji, polski produkt, eleganckie pudełko i wykonanie. Natomiast minusy to: słaby materiał i zbyt wysoka cena w stosunku do jakości. Moja ocena końcowa to 3,5/5 ale wybór należy do Was. Zresztą sami zobaczcie jak sukienka „z Biedronki” prezentuje się w moim zestawie.

Wieczorowa sukienka

Sukienka – Aurelia Fąfara dla sieci Biedronka  / Szpilki – DeeZee

Futerko – Secondhand  /  Bizuteria – prezent

img_3608
Eleganckie detale