Weekendowy luz

Strój dopasowany do sytuacji.

Weekendowy luz w moim wydaniu zdarza się raczej rzadko, a to dlatego, że zwykle gdy gdzieś jedziemy ubieram się raczej elegancko, bo zwiedzanie, czy inne aktywności planujemy dopiero na kolejny dzień. Tym razem jednak było inaczej ze względu na jednodniową wycieczkę. W takiej sytuacji najważniejsze to dopasowanie stroju do sytuacji.

Grunt to zdrowie.

Wygodne buty to podstawa, ja wybrałam trampki na koturnie, ale widziałam również panie zwiedzające zamek w szpilkach czy balerinkach na cienkiej podeszwie, więc jak widać wygoda nie zawsze gra pierwsze skrzypce. Szczerze im współczuję, bo ja mimo wygodnych butów, dzięki którym w ogóle nie czuję wystających kamieni byłam zmęczona po całodniowej przechadzce. Nie chcę nawet myśleć co by było gdyby… A Wy jakie buty wybieracie gdy przed Wami całodniowe spacerowanie, nie tylko po prostej drodze pokrytej asfaltem?

Ważne też jest, aby mieć ze sobą coś cieplejszego, tego dnia szczerze żałowałam, że nie zabrałam ze sobą szalika, czy nawet czapki ze względu na wiatr, który wzmagał się z godziny na godzinę.

Podsumowanie.

Jak na weekendowy luz przystało postawiłam na jeansy, dresową bluzę i ramoneskę. Wygodnie, a zarazem miejsko, największym jednak niewypałem okazała się moja torebka, a to dlatego że nie zabrałam dodatkowego paska na ramię.

Wiosenne wypady mają to do siebie, że pogoda bywa zmienna, jednak jak to mówią lepiej nosić jak się prosić, dlatego nie odpuszczajcie, ubierajcie się na cebulkę i zwiedzajcie do woli. Przed nami w końcu kolejny weekend. W następnym poście podzielę się z Wami moimi wrażeniami z majówki w Ogrodzieńcu. Do usłyszenia!

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter


Bluza – TopSecret  / Jeansy – River Island  /  Ramoneska – New Yorker

Torebka – House  / Buty – Czas na buty