Weekend

W ostatni weekend w ramach umilenia sobie czasu postanowiłam wybrać się do kina razem z Mr K. W moim rodzinnym mieście nie ma już kina od kilku dobrych lat, a nawet kiedy było „nowości” grali tam, gdy już wszyscy o nich zapomnieli. Niestety taka sytuacja spotyka większość małych polskich miast, a szkoda bo multipleksy wcale nie są takie fajne.

Na przykład kilka dni temu koleżanka chciała pójść na film w godzinach wieczornych ale grają tylko w 3D, a jeśli ktoś nie lubi to jednym słowem ma pecha, bo 2D puszczają tylko do godziny 15:00. Tak jakby specjalnie chcieli więcej zarobić na biletach, szkoda tylko że skutek jest odwrotny, bo jeśli ktoś nie przepada za ciężkimi, niewygodnymi okularami zwłaszcza jeśli film trwa 2 godziny to odpuści i obejrzy sobie dzięki zasobom internetu. A później płacą biednym studentom 5,5 na godzinę.
Wracając jednak do filmu. Zmuszeni wczesną godziną poszliśmy na seans, który właśnie grali, co prawda z doborową obsadą, szkoda tylko że nie pomogła ona fabule. Film „Adwokat” w którym faktycznie główny bohater nazywany jest mecenasem (Michael Fassbender) niestety nie zachwycił, a więc nie polecam. Mimo iż wśród obsady mamy takie gwiazdy jak: Penélope Cruz, Cameron Diaz, Javier Bardem i Brad Pitt.
To by było na tyle, tymczasem zostawiam Was z kolejną stylizacją i zapraszam do pisania komentarzy również na temat kina jeśli macie jakieś ciekawe spostrzeżenia w tym temacie.

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter

zestaw na weekend
Trencz – H&M  /  Koszula – Persunmall  /  Sweter – Sh  /  Spodnie – Pull&Bear
Buty – Czas na buty  /  Torebka – BagiBagi  /  Kapelusz – Sh  /  Naszyjnik – DIY