Wakacje

Hej! Chwilę mnie nie było w końcu mamy wakacje, więc kolejny tydzień zapowiada się pod hasłem „ogarnij aktualności”, niestety blogger nie ułatwia i jeśli faktycznie zlikwiduje dziś lub jutro listę czytelniczą będę miała pewnie mały problem by być na bieżąco z Waszymi blogami. No cóż, wyjściem z tej sytuacji może być np. Bloglovin, choć ja sama rzadko z niego korzystam, więc będę musiała się chyba przestawić na jakąś inną formę aktualizowania informacji z sieci by być na bieżąco.
Ponadto chciałabym zauważyć, iż pewnie większość z Was właśnie zaczęła wakacje w związku z tym pewnie wydaje Wam się, że będziecie mieli teraz masę wolnego czasu, ja natomiast jestem już na tyle doświadczona życiowo i się nie łudzę – to co dobre kończy się najszybciej, zwłaszcza gdy się pracuje.
W związku z powyższym, oraz z tym że zaczynam nową pracę szukałam ostatnio ładnego, prostego zegarka, który pasował by do eleganckich stylizacji i trafiłam na stronę, którą serdecznie Wam polecam, a gdzie można znaleźć  min. zegarki timex, lorus, tissot, a także eleganckie zegarki doxa. Na co dzień jednak w dalszym ciągu będę eksperymentować i nie zapominam o luzie w rockowym stylu, którego małą namiastkę macie również w dzisiejszym zestawie. Co się będę ograniczać, zapraszam na nowy post. Miłego wieczorku!  :*

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter

DSCN5378
Top – Butik/DIY  / Szorty – Orsay/DIY  /  Torebka – Butik
Okulary – Iloko.pl  /  Bransoletka – Katherine
Pierścionek – DIY  /  Buty – Czas na buty
DSCN5369 DSCN5379 DSCN5382 wakacje DSCN5384 DSCN5386 DSCN5374 DSCN5370 DSCN5376