Sukienka w paski

W ostatnim poście wspominałam, że będąc w Gdyni, podczas trwania See Bloggers wybrałam się również na wyprzedaże do Galerii Bałtyckiej. To właśnie tam upolowałam dwie letnie sukienki, a każda z nich kosztowała tylko dwadzieścia złotych. Ostatnio mam tak zwaną fazę na sukienki, średnio zdarza mi się ona raz lub dwa razy do roku, więc nie ma w tym nic dziwnego, zwłaszcza że latem nie ma nic lepszego niż mała biała na przykład.

Sukienka w paski, bo to ona jest głównym tematem dzisiejszej notki to dla mnie letnie must have, czyli coś bez czego nie można się obejść między innymi na wakacjach i zdecydowanie powinno się mieć w swojej szafie. Moja ma idealny krój, takie sukienki lubię najbardziej. Dopasowana w talii i lekko rozkloszowana na dole, dzięki czemu świetnie podkreśla pośladki i nieco tuszuje moje nieidealne uda, gdyby była jeszcze nieco dłuższa, to byłoby idealnie, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma, albo pojawia się motywacja do tego, aby coś zmienić. I ja zdecydowanie wybieram tą drugą opcję!

Życzę Wam udanego weekendu, mnie czeka kolejne wesele, więc zostawiam Was z dzisiejszym postem i pewnie pojawię się w połowie przyszłego tygodnia z kolejną notką. Do usłyszenia!

 

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter

sukienka w paski (2)

Sukienka w paski – H&M  /  Torebka – Atmosphere  /  Szpilki – [tutaj]

Okulary – Sinsay  /  Bransoletka – Glitter

okulary we wzór różowa bransoletka sukienka w paski (4) sukienka w paski (5)