Pamiątka z wakacji

Wspomnienia zatrzymane na dłużej.

Zawsze gdy wybieram się na urlop zastanawiam się jak sprawić, aby wszystkie cudowne momenty zachować na dłużej. Oczywiście najprostszym sposobem są zdjęcia, na których z łatwością uwiecznicie miejsca i ludzi, o których chcecie pamiętać. Jedyny warunek to przejrzenie tych zdjęć po wakacjach i wywołanie najciekawszych, tak aby nie umknęły nam całkowicie pośród innych plików znajdujących się na komputerze. Wspólnie z J. robimy tak od początku naszego związku i wszystkie fajne zdjęcia wklejamy do naszego wspólnego albumu, oprócz zdjęć znajdują się tam również daty i podpisy, tak aby z łatwością przypomnieć sobie, skąd pochodzą.

Kolejnym fajnym pomysłem jest stworzenie krótkiej prezentacji ze zdjęć lub zmontowanie teledysku z kręconych wcześniej filmów i zdjęć w przyspieszonym tempie. Taki pomysł na pewno będzie trochę bardziej wymagający i nie zrealizujemy go w ciągu kilku minut, ale naprawdę warto.

Trzeci pomysł to oczywiście przywiezienie konkretnej pamiątki z wakacji, która towarzyszyć nam będzie na co dzień, lub takiej, którą będzie można wyciągnąć na specjalną okazję. Taka pamiątka z wakacji jest mi najbliższa. Chętnie przywożę ze sobą oraz dostaję od bliskich różne drobiazgi np. magnesy na lodówkę, biżuterię, chusty, kapelusze czy chociażby tak jak w tym przypadku torebkę. Kiedyś już o niej wspominałam w jednym z postów, jednak temat był wtedy nieco inny.

Jakie pamiątki z wakacji Wy najchętniej przywozicie dla siebie i dla bliskich? Pielęgnujecie w ten sposób wspomnienia, czy może uważacie że to niepotrzebne rzeczy?

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter

Spodnie – House  /  T-shirt – NewYorker  / Torebka – prezent

Trampki – Czas na buty  / Bransoletki – DIY  / Soczewki –  Optiva.pl

torba - pamiątka z wakacji pamiątka z wakacji