Modny trend – Jeans

Tej wiosny jeans króluje na wybiegach i na ulicy, warto więc gruntownie przeszukać swoje szafy, by znaleźć perełki sprzed lat w kolorze blue. Gdy po raz pierwszy moim oczom ukazał się news o wielkim powrocie jeans total look, prędziutko otwarłam kilka zapomnianych kartonów z ciuchami, które kupiłam jeszcze będąc w gimnazjum. Tak, w gimnazjum, dobrze widzicie, czyli około dziesięć lat temu!

Właśnie po raz kolejny przyznałam się do chomikowania, ale niektórych rzeczy naprawdę mi szkoda, zwłaszcza takich ponadczasowych, a jeans właśnie taki jest. Mimo że zmienia się moda i fasony nieco ulegają zmianie, to szorty i mini spódniczki zawsze są takie same, następuje jedynie różnica w zdobieniach i ewentualnie kształcie kieszonek, ale rzeczy bez zbędnych zdobień zazwyczaj są modne co sezon.

Z reguły nie przepadam za połączeniem czarnych rajstop i jeansowej mini, kojarzy mi się nieco z discopolo, ale lubię przełamywać różne swoje fobie, więc tym razem się skusiłam i nawet ubrałam szpilki. Ponieważ spódniczka jest nieco bardziej szalona, to reszta pozostaje minimalistyczna, jedna bransoletka i moja ulubiona torebka z Secondhandu za 4 zł, która również nieco imituje jeans.

Lubicie takie proste zestawy, czy wolicie te wielowarstwowe?

 

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter

Modny trend

Koszula – eButik  /  Spódnica – Dolce & Gabbana  / Szpilki – [klik]

Bransoletka – Madlin  /  Torebka – Sh