Koronka w codziennych stylizacjach

Koronka na co dzień.

Koronka już dawno przestała nam się kojarzyć wyłącznie z sypialnią. Jest kobieca i romantyczna, a zarazem fajnie maskuje różne mankamenty urody. Sprawia również, że nasze zwykłe ubrania stają się ciekawsze i bardziej eleganckie. Koronka może być świetnym dodatkiem również do codziennych stylizacji. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyście na przykład doszyły koronkową tasiemkę do zwykłej szarej bluzy. Dzięki temu zyska ona ciekawy charakter i sprawdzi się nie tylko na poranny jogging.

Koronkowa biżuteria dla opornych.

Jeśli nie lubisz nosić koronek na ubraniach, zawsze możesz postawić na koronkę w dodatkach, nadając tym samym każdej stylizacji dziewczęcego charakteru. Bransoletki, kolczyki, czy buty to również świetne akcesoria nadające się do jej noszenia.

Kwintesencja kobiecości.

Koronka to niewątpliwie jeden z tych elementów, które niesamowicie działają na naszych facetów. Dodatkowo w połączeniu z czernią lub czerwienią staje się bardzo seksowna i kobieca. I oczywiście nie mam na myśli w tym miejscu wyłącznie bielizny. Mała czarna z koronki sprawdzi się na każdej randce, czyniąc Cię wyjątkową w jego oczach.

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter

Sukienka – Secondhand  /  Ramoneska – New Yorker  /  Szal – Piumo

Buty – Czas na buty  / Torebka – House

ciepły szal Piumo

koronkowa sukienka

Koronkowa stylizacja

torebka shopper

koronka na co dzień