Czarna sukienka maxi

Po długiej przerwie wracam do Was z kolejnym zestawem. W dzisiejszym poście główną rolę odgrywa czarna sukienka maxi, którą kupiłam jakiś czas temu z drugiej ręki, dosłownie za kilka złotych. Zdjęcia zrobiliśmy oczywiście w Ustroniu, będąc wczoraj po południu na górze Czantorii. Pogoda niestety nie była już tak idealna, jak kilka dni temu, ale pomimo mocnego wiatru udało nam się uwiecznić co nieco na zdjęciach.

Moda na sukienki maxi wraca każdego lata, są zwiewne i bardzo kobiece. Moja jest asymetryczna i transparentna od pasa w dół, więc zakładam pod nią krótkie szorty, dzięki czemu czuję się jeszcze swobodniej. Tą samą sukienkę zabrałam ze sobą do Gdyni, lecz dopiero teraz udało mi się pokazać ją w całej okazałości. Do mojej maxi dobrałam złote dodatki i beżowe balerinki. Na górze było nieco chłodniej, dlatego nie obyło się również bez cienkiego sweterka.

Dajcie koniecznie znać w komentarzach, czy lubicie nosić sukienki maxi?

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twittersukienka maxi

Czarna sukienka maxi – SH  /  Szorty – H&M  /  Pasek – H&M

Balerinki – [tutaj]  /  Naszyjnik – Iloko.pl

czarna sukienka maxi (3) IMG_0294 IMG_0263 delikatny makijaż my złoty naszyjnik złoty pasek cieliste balerinki ustroń (1) czantoria ustroń (2)