Burgund i czerń

Burgund i czerń w jesienno – zimowych stylizacjach.

W końcu wracam do Was z kolejnym zestawem. Tym razem postawiłam na typowo jesienno – zimowe kolory, burgund i czerń. Moja stylizacja jest ciepła i wygodna, a to teraz dla mnie najważniejsze. W ciąży zrobiłam się bardzo praktyczna i właściwie w pierwszej kolejności stawiam na wygodę, a dopiero później na jakiekolwiek trendy. 

Kilka rzeczy wchodzących w skład mojego zestawu pochodzi z poprzednich lat, a kilka z nowych kolekcji. 

Czerń, burgund i szarości to moje ulubione kolory jesienią i zimą, więc nie ma się co dziwić, że po raz kolejny wybrałam właśnie je. 

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter

Mój zestaw. 

Początkowo miałam założyć wyłącznie czarną sukienkę i lekki sweterek, ale ze względu na niesprzyjającą aurę zdecydowałam się na coś cieplejszego. Szary golf świetnie się sprawdził i pasował do mojej koncepcji „na cebulkę”. 

Na wierzch zarzuciłam znany Wam już z wcześniejszych zestawów płaszcz z futerkiem, oraz torebkę w kolorze wina. Poza tym zdecydowałam się na wygodne traperki z lakierowanej skóry i pasujące kolorystycznie dodatki.

Stylizacja była na tyle wygodna, że bez problemu spisała się podczas długiego niedzielnego spaceru po parku.

Czarna sukienka – Zara / Szary golf – Orsay / Płaszcz – F&F 

Buty – CCC / Torebka – House

Co sądzicie o moim najnowszym zestawie? Lubicie takie połączenie kolorystyczne, czy może wolicie jakieś jaśniejsze kolory?