BLACK & WHITE

Od jakiegoś czasu miałam ochotę na zdjęcia BLACK & WHITE, co prawda koncepcja była trochę inna ale w końcu padło na to co zaraz zobaczycie. Kiedyś bardzo lubiłam takie zdjęcia, na dysku mam masę takich fotek które sama sobie robiłam, niektóre wychodziły nawet nieźle przynajmniej tak mówili ci co je widzieli. W ogóle jeśli chodzi o zdjęcia to często przeglądając blogi lub profile osobiste na różnych serwisach zastanawiam się po co ktoś dał 5 takich samych fotek w tej samej pozycji i w dodatku słabej jakości. Nie twierdzę że mnie się to nigdy nie zdarzyło, jednak zawsze staram się wybrać tylko te najlepsze.

Czasami nawet zdarza mi się mówić Michałowi żebyśmy już kończyli bo i tak nic więcej nie wymyślimy, a pstrykanie 10 takich samych zdjęć nie ma sensu skoro i tak wybiorę z nich tylko kilka tych najlepszych, a resztę wrzucę do kosza. A wy jakie macie zdanie na ten temat, też was to irytuje? PS. Które zdjęcie podoba wam się najbardziej?

DSC00054
Futerko – Allegro (Japan style)  /  Top – H&M  /  Spodnie – Cropp Town  /  Botki – Allegro  /  Kolczyki koła – Noname   /  Pasek – Noname