Black, red, white

Cześć!

Zapraszam Was na zestaw „Black, red, white”. Pamiętacie, w ostatnim poście na temat nowości w mojej szafie – modanastrychu.com/2014/07/new-in-my-closet pokazywałam Wam biały top, który kupiłam i nieco przerobiłam, ponieważ po zakupie okazał się za duży i miał dziwny krój, dziś prezentuję go po raz pierwszy w zestawie nieco bardziej eleganckim, idealnym do pracy w biurze, gdzie nie wymagana jest biała koszula z kołnierzykiem, czy klasyczna garsonka. Osobiście bardzo ubolewam nad naszymi bankowymi standardami ubioru, ale cóż pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć, póki co pozostaje mi więc się dostosować. Na szczęście tutaj mogę pokazywać to, na co akurat mam ochotę i nie przejmować się dress codem.
Ps. Padam z nóg, powrót do pracy po prawie dwóch tygodniach odpoczynku okazał się niesamowicie pracowity i męczący. Na szczęście pierwszy dzień za mną, teraz będzie już tylko lepiej, a przynajmniej mam taką nadzieję.
POLUB MNIE NA:

 

Top – Nelly.com / Marynarka – Bershka / Spodnie – Butik Rue Paris / Szpilki – Czas na buty / Naszyjnik – Madlin / Zegarek – Pamiątka po Babci