Spotkanie Blogerów Katowice 25.05.2013

Witajcie!

Tydzień temu miałam okazję wybrać się do Katowic na spotkanie blogerów, które tym razem przybrało nieco inną formę. Były min. pokazy biżuterii i gorsetów, wykład o fotografii i makijażu i masa prezentów głównie w postaci kosmetyków. 
Niby fajnie, ale zabrakło mi najważniejszego elementu – możliwości poznania się ze wszystkimi uczestnikami, przedstawienia ich w jakiś sposób bo przy takiej liczbie osób ciężko zapoznać się z każdym z osobna zwłaszcza że w klubie byli „normalni goście” i nie do końca było wiadomo kto przyszedł na spotkanie, a kto chciał po prostu coś zjeść w City Rock. 
Mimo to nie żałuję że spędziłam ten dzień w taki a nie inny sposób bo zawsze warto spotkać się i porozmawiać z ludźmi których poznaliśmy już wcześniej, a na co dzień nie mamy ze sobą większego kontaktu ;)
Poniżej zamieszczam filmik, który chyba najlepiej obrazuje całe wydarzenie, co prawda jest to cz. 1 jak sama autorka zaznaczyła, ale znacznie lepiej oddaje realia niż jakiekolwiek zdjęcia, zapraszam do obejrzenia.

POLUB MNIE NA:


Spotkanie spotkaniem, ale najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że po wielu uwagach uczestników, często, gęsto niesmacznych jednakże w wielu przypadkach zdecydowanie na miejscu same organizatorki pokłóciły się i teraz plują jadem na siebie na stronie spotkania .. i gdzie tu jakikolwiek profesjonalizm ? Jeśli coś robisz, rób to z pasją i na 100% , nikt nie lubi miernoty …

Sponsorzy: Efektima, Hean, Pachnąca Szafa, Eko-Ziemianka, Bath and body, Avon (konsultantka Aleksandra Tannebaum), Laboratorium Pilomax, Wibo, Miraculum, Pat & Rub by Kinga Rusin, Pierre Rene, Verona, Pistil Wytwórnia Biżuterii, Joanna, oraz Biżuteria hand made Karoliny Kowalskiej