Valentine’s Gift Ideas

Dzisiejszy post będzie nieco inny niż kilka ostatnich – pora na Valentine’s Gift Ideas, a wszystko za sprawą prezentu, który dostałam od sklepu My Gift Dna. Jak pewnie zdążyliście już zauważyć jutro mamy 14 lutego, a więc znane nam wszystkim Walentynki. Osobiście nie przepadam za samą ideą tego święta, jak dla mnie to dzień jak każdy inny. Ale wiem, że sporo z Was lubi spędzać je wyjątkowo, wybrać się na kolację z ukochanym, czy też obdarować bliską osobę jakimś szczególnym prezentem.

Valentines Gift IdeasDlatego też postanowiłam podzielić się z Wami pomysłowym produktem, który świetnie sprawdzi się nie tyko jako prezent walentynkowy. Możliwości modyfikacji jest kilka, od wyboru produktu, poprzez personalizację. W przypadku słoika mamy możliwość indywidualnego doboru kształtu, koloru wstążki, piórek, a także treści karteczek.
Ja wybrałam duży, szeroki słój z białymi piórkami i niebieską kokardą, a także karteczki z pozytywnymi myślami, które sama skomponowałam. Kurier dotarł błyskawicznie i przy okazji zrobił mi niezłą niespodziankę, kiedy okazało się że wszystkie karteczki kręcą się wokół miłości, ale po wyjaśnieniu sprawy zapewniono mnie, że moje dotrą do mnie jutro.
Ciekawa jestem Waszej opinii na temat produktów ze sklepu http://mygiftdna.pl/. Kupilibyście komuś taki prezent, a może chcielibyście dostać unikalny obraz, plakat, czy tak jak ja słoik ze spersonalizowaną treścią?
Miłego dnia!

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter