Prezentów czar

Święta, święta i po świętach. Nie wiem jak Wy, ale ja nie wyobrażam sobie Świąt Bożego Narodzenia bez rodzinnych spotkań, chwili zadumy, ciasteczek, pierogów, barszczu z uszkami, strojenia choinki i oczywiście prezentów.

W zeszłym roku te kilka świątecznych dni wyglądało trochę inaczej, tym razem połowę czasu spędziłam w pracy, ale nie żałuję, sama decyduję o tym co robię i podejmując nowe wyzwania zawodowe wiedziałam na co się piszę. Praca w święta ma swoje plusy i minusy, fakt nie można sobie wystarczająco odpocząć i poświęcić całego swojego czasu rodzinie, ale za to nie przejadłam się aż tak i nie wypadłam z obiegu, więc na początku stycznia nie będę się martwić powrotem do pracy po urlopie, który bywa czasami bardzo uciążliwy.

Pamiętacie jeden z moich poprzednich wpisów „10 pomysłów na…”? Z Mojej listy prezentów aż 5 podobnych rzeczy znalazło się pod choinką. Nie zabrakło dodatków idealnych na nadchodzące mrozy, książek i gadżetów. Zresztą zobaczcie sami. Nie jest tego dużo, ponieważ Wigilię spędzałam tylko z rodzicami, ale liczy się gest, natomiast część rzeczy pojawiła się jeszcze przed świętami, dzięki kilku Świętym Mikołajom.

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter

prezentów czar

Słodycze  /  Czapka i Kominek  /  Rękawiczki  /  Wisior – Mariaela Biżuteria Artystyczna  /  Szkatułka na biżuterię  /  Książki o modzie  / Miniaturka Perfum Cacharel Amor Amor 5ml  /  Zawieszka z adresem dla mojego psiaka Michelle – Snapmade /  Zegarek – Snapmade  /  Portfel – F&F