Podsumowanie roku + życzenia

Dziś ostatni dzień grudnia, najwyższy czas więc podsumować to, co działo się przez mijające 12 miesięcy roku 2015. Przy okazji oczywiście pragnę Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia i przypominam o trwającym jeszcze kilka dni konkursie – www.modanastrychu.com/konkurs-swiateczno-noworoczny/ .

 

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! 
Spełnienia marzeń, również tych głęboko ukrytych.  
Realizacji założonych planów, tysiąca przygód oraz zdrowia,
które pozwoli Wam na to, by korzystać z życia ile tylko starczy tchu. 
Niech nadchodzący rok nada życiu nowych smaków,
słodyczy pocałunków i pikantnej zabawy!

Statystyki ze strony:

W 2015 roku opublikowałam na blogu 76 postów, w tym 29 postów poświęciłam na prezentację swoich outfitów, około 15 związanych było z moimi wyjazdami w różne ciekawe miejsca, a 5 dotyczyło newsów ze świata mody, nie zabrakło również cyklicznych recenzji kosmetycznych, przepisów kulinarnych, oraz postów dotyczących nowości w mojej szafie.
Na Facebooku Moda na strychu jest obecnie 3109 fanów, z czego 70% stanowią kobiety, głównie w wieku od 18 do 34 lat. Najbardziej poczytne posty co ciekawe to te ze stylizacjami i moimi prywatnymi zdjęciami, ale wśród najlepszych znalazło się również miejsce na śmieszny obrazek z komentarzem do kolekcji Balmain dla H&M, a także nowość na Facebooku czyli gif.

Wasze ulubione stylizacje:

najlepsze stylizacje 2015
najlepsze stylizacje 2015 cz2

 

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter

 

W roku 2012 robiąc podsumowanie wybrałam tak zwane „Dziesięć Naj” i postanowiłam, że w tym również wrócę do takiej formuły, a więc zaczynajmy!

Dziesięć „NAJ” 2015 roku:

  1. Najciekawsza impreza na której byłam 2015 roku – See Bloggers.
  2. Najlepsza kolekcja zagraniczna – Dolce & Gabbana SPRING 2016 READY-TO-WEAR Masa pięknych rzeczy, wzory, kolory, hafty. Aż chce się krzyczeć „I love Italy”! I zacząć planować swoje włoskie wakacje.
  3. Najlepsza kolekcja polska – Paprocki&Brzozowski na sezon jesień/zima 2015-2016. Fajne świeże podejście z nutką dojrzałości, a zarazem młodzieńczym pazurem.
  4. Najciekawszy magazyn o modzie – Hiszpańskie wydanie Vogue – http://www.vogue.es/
  5. Najlepszy sklep odzieżowy – H&M, ponieważ najwięcej rzeczy w tym roku kupiłam właśnie tam.
  6. Najlepszy sklep z biżuterią – Apart.
  7. Najlepszy zakup – Sukienka w kwiaty kupiona w H&M za 20 zł na wyprzedaży, podczas pobytu w Gdyni.
  8. Najciekawszy trend – krótkie topy.
  9. Największe modowe zaskoczenie – Powrót dzwonów! Choć tak naprawdę mówiło się o tym od dawna. W 2012 za największe zaskoczenie modowe uznałam właśnie zapowiedź powrotu dzwonów w 2013 roku w kolekcjach Aleksandra McQueena, czy Stelli McCartney. Cóż za paradoks!
  10. Największe modowe rozczarowanie – żałosne zachowanie ludzi podczas zakupów kolekcji Balmain dla H&M.