Podsumowanie roku 2018

Podsumowanie roku.

Kochani najwyższy czas na podsumowanie roku 2018. W tym poście jeszcze raz przypomnę Wam to, co działo się przez ostatnie 12 miesięcy. Zaczynajmy!

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter

Statystyki ze strony:

W 2018 roku opublikowałam na blogu 31 postów,  najaktywniejsza byłam we wrześniu. W tym znalazło się tylko 8 postów, które poświęciłam na prezentację swoich outfitów, kolejne 8 związanych było z moimi wyjazdami w różne ciekawe miejsca, a 6 dotyczyło tematyki lifestyle, nie zabrakło również cyklicznych wpisów związanych z zakupami i trendami.
 
Na Facebooku Moda na strychu jest obecnie 2988 fanów, z czego nadal 71% stanowią kobiety, głównie w wieku od 25 do 34 lat. Natomiast wśród osób ogólnie wyświetlających moją stronę na Facebooku zdecydowanie przeważają kobiety i jest ich aż 84%.
 
Najbardziej poczytne posty to te ze zdjęciami z wakacji, ale i takie w których dzieliłam się z Wami swoimi kulinarnymi pomysłami, czy inspiracjami.

Wasze ulubione stylizacje:

Dziesięć „NAJ” 2018 roku:

  1. Najciekawsze miejsce, które zwiedziłam – ciężko wybrać, bo było tego trochę, ale myślę że mimo wszystko najciekawsza była wycieczka do Barcelony, choć wciąż mam pewien niedosyt i najchętniej wróciłabym tam jak najszybciej będzie to możliwe.
  2. Najlepsza kolekcja zagraniczna – HAUTE COUTURE FALL/WINTER 2018-2019 Dolce & Gabbana 
  3. Najlepsza kolekcja polska – Dawid Woliński „Atelier 214.2”
  4. Najciekawszy magazyn o modzie – wciąż wierna jestem Elle i wróciłam do prenumeraty.
  5. Najlepszy sklep odzieżowy – w tym roku nie szalałam na zakupach zbyt często, więc ciężko mi wybrać jeden, ale z namiętnością odkrywałam nowe marki na Zalando, więc należy się wyróżnienie.
  6. Najlepszy sklep z biżuterią/dodatkami –   CCC.
  7. Najlepszy zakup – suknia ślubna.
  8. Najciekawszy trend – plecionki i wiklinowe koszyki.
  9. Największe modowe zaskoczenie – ograniczenie zakupów, wcale nie musi być przykre.
  10. Największe modowe rozczarowanie – w dalszym ciągu uważam, że podróbki znanych marek z Aliexpress kupowane masowo to straszny obciach.

To by było na tyle, jeśli chodzi o podsumowanie 2018 roku. Był to dla mnie przełomowy czas, pełen zmian i niespodzianek, ale głównie tych pozytywnych.

Mam nadzieję, że 2019 będzie co najmniej tak fantastyczny jak ten, który właśnie minął. 

Do usłyszenia!