Podsumowanie 2016 roku

Kochani, wkrótce Nowy Rok. W związku z tym czas na podsumowanie 2016 roku. Ale zanim przypomnę Wam co się działo przez te dwanaście miesięcy na blogu i w moim życiu, pragnę złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia noworoczne.

 

Oby nadchodzący 2017 rok był dla Was okazją do spełniania marzeń oraz realizacji wszystkich planów, które sobie założyliście. Kolekcjonujcie niepowtarzalne chwile, które już nigdy mogą się nie pojawić, nie przywiązujcie wagi do rzeczy materialnych, zwolnijcie, zadbajcie o swoje zdrowie i pielęgnujcie relacje z bliskimi Wam ludźmi. Cieszcie się życiem idąc z uśmiechem na twarzy i optymizmem w stronę kolejnego roku.

 

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter

Statystyki ze strony:

W 2016 roku opublikowałam na blogu 56 postów, w tym 18 postów poświęciłam na prezentację swoich outfitów, około 10 związanych było z moimi wyjazdami w różne ciekawe miejsca, a 4 dotyczyły cyklicznych recenzji kosmetycznych, nie zabrakło również przepisów kulinarnych, oraz postów dotyczących nowości w mojej szafie. Statystycznie rzecz biorąc moje posty, choć było ich mniej okazały się być nieco dłuższe niż rok temu, pojawiało się również dużo więcej zdjęć.

Na Facebooku Mody na strychu jest obecnie 3080 fanów, z czego 70% stanowią kobiety, głównie w wieku od 25 do 34 lat. Najbardziej poczytne posty to podobnie, jak w zeszłym roku te ze stylizacjami i moimi prywatnymi zdjęciami, ale wśród najlepszych według Was znalazły się również gratulacje za Oscara dla Leonardo DiCaprio, filmik ze stolikiem z Ikei w którym sadzono sukulenty, czy te tzw. wspominkowe ze starymi zdjęciami z bloga.

 

Wasze ulubione posty ze stylizacjami:

Podobnie, jak rok temu prezentuję Wam moje „10 naj…”, ciekawa jetem co Wy na to.

Dziesięć „NAJ” 2016 roku:

  1. Najciekawsze miejsce w którym byłam w 2016 roku – Beskidzki Raj.
  2. Najlepsza kolekcja zagraniczna –  Chanel fall-winter 2016/17 pre-collection. Idealna na jesień i zimę. Petitka, czerń, biel i szarości z klasą, ale na wyróżnienie zasłużyła również nieco bardziej ekstrawagancka Kolekcja ,,Paris Cosmopolite” z pokazu Chanel Collection des Metiers d’Art 2016/17.
  3. Najlepsza kolekcja polska – Tomaotomo #BAROQ&ROLL, pięknie, kobieco i z przepychem.
  4. Najlepsza modelka – Gigi Hadid
  5. Najlepszy sklep odzieżowy – CropTown, ponieważ o dziwo to tam najwięcej rzeczy w tym roku kupiłam.
  6. Najlepszy kolor 2016 roku – czerwień.
  7. Najlepszy zakup – brązowa torebka na długim pasku, która świetnie sprawdziła się na wakacjach.
  8. Najciekawszy trend – lata 90.
  9. Największe modowe zaskoczenie – powrót aksamitu.
  10. Największe modowe rozczarowanie – podrabianie kultowych melisek przez pewną polską markę z wyższej klasy.

Do zobaczenia w Nowym Roku!