Instamix – rok 2015 w pigułce

W dzisiejszym poście dzielę się z Wami kolejnym podsumowaniem. Tym razem jednak przeglądamy mój Instagram. Instamix, czyli rok 2015 w pigułce już dostępny. Na instagramie możecie zobaczyć głównie to, czego nie ma na blogu. Dzielę się tam z Wami znacznie bardziej osobistymi zdjęciami, nie zapominając oczywiście o wszystkim co związane z modą.

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter

instamix

Pierwszy kwartał był bardzo owocny pod względem wyjazdów, spotkań z innymi blogerami , a także koncertów, czy festiwali. Od początku roku zaczęłam też intensywnie spacerować z moim psem i starałam się zdrowo odżywiać, by latem bez skrępowania założyć bikini. Nie udało się w 100% ale nie było tak źle, w tym roku będzie lepiej.

zima 2015 zima 2015 2 wiosna2

Z nadejściem wiosny wiele zmieniło się w moim życiu, zresztą całe lato było pełne zmian. Jedne były miłe i zdecydowanie oceniam je na plus, inne nieco gorsze, ale jak zawsze jestem zdania, że nic nie dzieje się bez przyczyny, a dobro które mamy w sobie i dajemy innym prędzej czy później do nas wróci. W tym okresie również sporo się działo w kwestii imprez branżowych, podróży i spotkań z blogerami.

lato2 lato4 jesień1

Na początku jesieni wciąż myślami byłam na Rodos, ale w końcu trzeba było się ogarnąć. Ostatnie trzy miesiące to znacznie bardziej pracowity okres, mniej czasu i więcej stresu odbiło się niekorzystnie na budowaniu formy, na szczęście Święta stały się małą wymówką dla dodatkowych kilogramów, więc koniec roku upłynął spokojnie i rodzinnie, bez wyrzeczeń i wyrzutów sumienia. Zapraszam Was do obserwacji mojego konta – www.instagram.com/modanastrychu/, a także komentowania. Jeśli jesteście na Instagramie koniecznie podzielcie się ze mną linkiem w komentarzu, chętnie zajrzę.

jesień 2 zima 2015 3 instagram