Stay open-minded Blackberry nadchodzi!

Kilka dni temu otrzymałam sporą paczkę, prosto od Lorda Somersby. Nie ukrywam, że ta marka bardzo mnie do siebie przekonała i to już dawno, zresztą jeśli obserwujecie mój Instagram, to mieliście już nie raz okazję się o tym przekonać.
Lubię smakowe piwa, więc kiedy dostałam możliwość przetestowania nowego smaku na polskim rynku – Blackberry Beer Drink nie wahałam się zbyt długo. Ku mojemu zaskoczeniu zostałam obdarowana również kilkoma upominkami ułatwiającymi pracę blogera, które na pewno się przydadzą.
Jeśli chodzi o sam smak jeżynowego piwa, to muszę przyznać, że nieco mnie zaskoczył, jest zdecydowanie bardziej orzeźwiający i wydaje się być świetną alternatywą dla innych tego typu napojów, ze względu na zbliżającą się wielkimi krokami gorącą aurę. Ponadto, chyba nie miałam nigdy okazji spotkać się z tym smakiem, jabłko, cytryna, pomarańcza, to tak, ale jeżyna, to dla mnie nowość. Na pewno sięgnę po nie jeszcze nie raz.
Nowy smak Somersby jest przykładem na to, że inspirować może nas dosłownie wszystko, stąd też mała zapowiedź jednej z kolejnych stylizacji w iście wiosennym wydaniu, myślę że mogłabym w tym stroju wybrać się na Garden Party u samego Lorda. ;)
Stay open-minded!

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter