Przeczytam tyle, ile mam wzrostu – wyzwanie czytelnicze na 2014 rok

Dziś chciałabym poruszyć nieco inny temat – wyzwanie czytelnicze, niedawno zapisałam się na akcję czytania książek w ilości centymetrów odpowiadających równolegle ich brzegom i mojemu wzrostowi.

Wyzwanie prowadzi Karolina –  Dzosefinn Blake i zapisało się już na nie ponad sto osób! Jeśli również lubicie czytać, lub tak, jak ja szukacie motywacji, by w końcu przeczytać od dechy do dechy odłożone kiedyś w kąt pozycje, to wyzwanie książkowe jest zdecydowanie dla Was.
Więcej o samej akcji dowiecie się na blogu Karoliny [kliknij tutaj]. Natomiast poniżej, pokrótce przedstawiam najważniejsze zasady:
  1. Wyzwanie trwa od 1 stycznia 2014 do 31 grudnia 2014.
  2. Liczą się wszystkie książki przeczytane między w/w czasie, niezależnie od tego, w którym momencie dołączyłeś/aś się do wyzwania.
  3. Do wyzwania mogą przystąpić wszyscy i w każdym momencie, wystarczy skorzystać z załączonego na stronie formularza. Osoby, które nie prowadzą bloga, mogą wkleić link do swojego profilu na którymś z portalów książkowych np. Lubimy Czytać czy Na kanapie (zależy to od tego, gdzie macie założone konto).
  4. Każdy uczestnik (bloger) zobowiązany jest do zamieszczenia podlinkowanego bannera z wyzwaniem, który można pobrać na stronie akcji.
  5. Zapisy na 2015 rok rozpoczną się pod koniec grudnia 2014.

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter

wyzwanie czytelnicze