Wiosenne nowości 03/18

Wiosenne nowości w mojej szafie.

Wraz ze zbliżającą się zmianą pory roku w mojej szafie pojawiły pierwsze wiosenne nowości. Tym razem kilka rzeczy kupiłam online, a kilka w sklepie stacjonarnym. Póki co przeważają czerń i szarości, wyjątkiem jest tylko zielona sukienka, tak tak zielona. Ten kolor od dawna nie gościł w mojej garderobie, ale zainspirowana trendami na jesień 2018 postanowiłam już teraz zaopatrzyć się w rzeczy, które posłużą mi nie tylko wiosną, ale i jesienią.

Już nie mogę doczekać się możliwości pokazania Wam jej w całej okazałości. Sukienkę kupiłam na Zalando, podobnie jak dwie torebki. Na szczęście udało mi się skorzystać z promocji z okazji Dnia Kobiet i sporo zaoszczędziłam.

Nad nową czarną torebką zastanawiałam się od kilku miesięcy, ale przez długi czas nie potrafiłam znaleźć nic sensownego, do czasu znalezienia tej klasycznej, średniej wielkości torebki, idealnie sprawdzającej się w wielu sytuacjach.

Druga torebka trafiła do mojego koszyka nieco przez przypadek i z racji wymaganej kwoty do otrzymania zniżki, ale nie żałuję, różowe złoto wciąż jest w modzie, więc na pewno wykorzystam ją nie raz.

Ramoneskę, czarną bluzę i szary top kupiłam w Pepco, przy okazji innych zakupów, póki co z bluzy i ramoneski jestem bardzo zadowolona, natomiast top musi jeszcze poczekać na swoją kolej. Ubrania kupowane w Pepco czasami są świetną okazją, a czasami po powrocie do domu okazuje się, że nie są idealnie uszyte, ale warto tam zajrzeć od czasu do czasu.

To by było na tyle, teraz poszukuję czarnych lub ciemno szarych jeansów, ale z doborem idealnych spodni nie będzie już tak łatwo, więc czeka mnie kolejna wyprawa do galerii….

Co sądzicie o moich wiosennych nowościach? Planujecie w najbliższym czasie jakieś konkretne zakupy, czy może kupujecie spontanicznie, pod wpływem chwili? Koniecznie podzielcie się ze mną swoim komentarzem pod postem.

 

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter

 

Bluza Pepco ok. 40zł

wiosenne nowości - ramoneska

Ramoneska Pepco – 79zł

Sukienka Vila – Zalando ok. 70zł

Szary top Pepco – ok. 20zł

Czarna torebka Anna Field – Zalando ok. 90zł

Złota torebka worek Even&Odd – Zalando ok. 50zł