Vistula – Prezenty dla prawdziwego mężczyzny

Nawet jeśli wasz chłopak, brat, mąż lub ojciec wciąż zachowuje się jak dziecko warto nieco dłużej zastanowić się nad gwiazdkowym prezentem i niekoniecznie kupować mu kolejną grę na konsolę, scyzoryk czy też pospolity krawat. Sięgając po gwiazdkowe prezenty warto zainwestować w coś z nieco wyższej półki, zwłaszcza jeśli zależy nam na wysokiej jakości.
Obecnie w wielu sklepach mamy masę promocji i przecen jesienno-zimowych kolekcji, dlatego galerie handlowe zapełniły się poszukiwaczami prezentów. Nic prostszego, możecie również do nich dołączyć lub wybrać wygodniejszą alternatywę – sklepy internetowe.
Online możecie kupić np. fantastyczne rzeczy z kolekcji Vistula, wystarczy kilka kliknięć a paczka już do Was jedzie. Oprócz zwykłych promocji marka przygotowała dla nas coś ekstra! 

 

 

Są to dowolnie przez Was skomponowane zestawy, opakowane w bardzo gustowne świąteczne pudełko na które dodatkowo otrzymujecie rabat w wysokości 30% przy zakupie minimum trzech rzeczy.

Szczegóły promocji Vistula – Gift For Men: 

  • możliwość samodzielnego komponowania zestawu
  • przy zakupie minimum trzech produktów, na całość otrzymujesz rabat w wysokości 30%
  • możliwość zakupu zestawu w sklepie internetowym www.sklep.vistula.pl, nie ruszając się z domu
  • możliwość zakupu zestawu w salonach w centrach handlowych, korzystając z pomocy Doradcy Klienta.
  • zestaw jest pakowany w eleganckie czarne pudełko prezentowe z logotypem Vistula.
  • rabat udzielany jest tylko na towary nieprzeceniony,
  • rabat nie jest udzielany na garnitury

Lantier_pudlo_got-25281-2529 vistula_pudla_got-25282-2529 3718-got

Vistula proponuje swoim klientom produkty najwyższej jakości, eleganckie, stylowe, przemyślane, modne i niepowtarzalne, dlatego warto tam zajrzeć podczas świątecznej pogoni za prezentami.
Natomiast jeśli zakupy w tak eleganckim sklepie wydają wam się zbyt drogie, pomyślcie o tym czy nie lepiej złożyć się z mamą lub siostrą na jeden porządny prezent, niż kupować dwa oddzielne, zwłaszcza że w pudełku mają się znaleźć min. trzy rzeczy, a więc i  trzy prezenty!
 
Życzę udanych zakupów!

 

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter