Pokrowiec Youpibag – recenzja

Recenzja nie tylko kosmetyczna.

Dzisiejszy post jest jednym z niewielu, w którym recenzuję rzeczy codziennego użytku, niebędące kosmetykami. Jednakże, jeśli zastanawialiście się nad zakupem czegokolwiek w sklepie youpibag.pl, lub po prostu szukacie pokrowca na swojego laptopa, to myślę że moja recenzja może być w tej kwestii bardzo pomocna.

 

Idealny pokrowiec.

Idealny pokrowiec na laptopa dla każdego pewnie znaczy co innego. Dla mnie, ważne aby był funkcjonalny, zabezpieczał sprzęt przed różnego rodzaju czynnikami zewnętrznymi, był poręczny, pakowny i oczywiście ładny. Porządne wykonanie i dbałość o szczegóły zdecydowanie mile widziane.

 

Czy taki jest ?

Po otrzymaniu przesyłki zdałam sobie sprawę, że zamawiając pokrowiec na stronie youpibag.pl wcale nie zwracałam uwagi na funkcjonalność produktu, oraz na jego przydatność w życiu codziennym, biorąc pod uwagę własną aktywność oraz tryb pracy.

Niestety, gdybym chciała aby spełnił wszystkie moje wymagania, musiałabym skupić się wyłącznie na tradycyjnych torbach na laptopy, których mam zresztą kilka, więc na dobrą sprawę nie potrzebuję kolejnej.

 

Ach ten dizajn!

Tym razem postawiłam na dizajn i wykonanie. Niewątpliwie dużą zaletą produktów oznaczonych logo Youpibag jest ich wyjątkowość. Unikalne wzory, personalizacja, to wszystko daje nam sporo możliwości. Jeśli szukacie prezentu dla siebie, albo dla bliskich koniecznie przejrzyjcie ofertę sklepu.

Ja po weryfikacji w praktyce i sprawdzeniu wszystkich rozwiązań, które zaoferowano z przykrością stwierdzam, iż jednak w pokrowcu brakuje mi paska i zamykanej kieszonki na  zasilacz. Jednakże, jeśli jesteście wielbicielkami dużych sztywnych shoperów, to taki pokrowiec idealnie wpasuje się w ich pustą przestrzeń, w której zwykle niczego nie da się znaleźć.

Cena pokrowca: od 89zł do 109zł

Moja ocena końcowa to 4/5 ze względu na niedoskonałą funkcjonalność. Dużym plusem natomiast jest wykorzystanie surowców wtórnych, staranne wykonanie, trwałe materiały oraz możliwość personalizacji.

 

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter

pokrowiec youpibag (5)

pokrowiec youpibag (1)

pokrowiec youpibag (3)

pokrowiec youpibag (4)

pokrowiec youpibag (7)

pokrowiec youpibag (8)

 • Kasia P.

  Chyba bym tyle za niego nie zapłaciła.

 • Sara Kwiatkowska

  Lubię spersonalizowane rzeczy, ale osobiście chyba bym nie kupiła takiego pokrowca bo jest mało praktyczny ;/

 • Prezentuje się naprawdę świetnie, ale faktycznie brakuje kieszonki na ładowarkę, a tym bardziej paska.

 • Małgosia Raszka

  Ciekawa oferta, choć faktycznie sama nie wyobrażam sobie pokrowca na laptopa bez szelki, na tablet ok, ale na laptopa nie.

 • Ewa Rymczuk

  Fajnie wygląda, tak ekologicznie. Warto wiedzieć, gdzie można kupić takie rzeczy:)