Podsumowanie miesiąca – LISTOPAD 2011

Nadszedł czas na kolejne podsumowanie. W tym miesiącu wiele gwiazd pozytywnie mnie zaskoczyło, jednak nie zmienia to faktu, że nie obeszło się również bez kontrowersji.

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter

Top model_ november

HITY

W czerni wyjątkowo zaprezentowały się na listopadowych imprezach min. Marysia Niklińska, Marina, Anna Dereszowska, Edyta Herbuś oraz uczestniczka pierwszej edycji programu Top Model – Emilia Pietras.
Na kolor natomiast postawiły Beata Sadowska, Halina Mlynkova oraz Kasia Zielińska dzięki czemu oczywiście wyglądały rewelacyjnie.
Wśród  listopadowych kreacji nie zabrakło również jesiennych szarości na które zdecydowały się: Aleksandra Kisio, Ada Fijał oraz nowa na „salonach”, młoda aktorka – Agnieszka Więdłocha.
Jednakże szarości nie są jedynym modnym jesienno-zimowym trendem pojawiającym się właściwie co roku. Wśród najciekawszych kreacji nie mogło zabraknąć sezonowego hitu jakim jest błysk. Nie ważne czy to złoty, czy srebro, czy kolorowa błyszcząca poświata, ważne żeby lśnić w świetle reflektorów. Popatrzcie kto najlepiej wykorzystał ten trend w ubiegłym miesiącu.

 

 

Weronika Marczuk / Joanna Horodyńska / Małgorzata Socha /
Aneta Kręglicka /Katarzyna Maciąg
Wśród pięknych wieczorowych kreacji pojawiły się także fantastyczne propozycje nieco bardziej na luzie prezentowały je najlepiej ubrane Polki: Aneta Kręglicka, Sylwia Gliwa oraz Magdalena Mielcarz.

 

 

Niestety jak to mówią, wszystko co dobre szybko się kończy .. tak jak i w tym przypadku. Każdy ma swoje lepsze i gorsze dni dlatego wśród kitów znalazły się również gwiazdy wyróżnione wcześniej za świetne stylizacje. Niech będzie to dla nich nauczką i niech nigdy więcej się tak nie pokazują.

 KITY

Dziś pod lupą postarzające się piękne i młode, oraz na siłę odmładzające się nieco starsze aktorki, dziennikarki, pisarki itp.
Krystyna Janda / Katarzyna Figura / Ewa Kuklińska / Katarzyna Grochola / Agata Młynarska / Ewa Kasprzyk /

 

Agnieszka Szulim-Badziak / Magdalena Różczka / Weronika Rosati

 

A także dzidzia piernik, która uwielbia wszystko co sprawia, że wygląda tandetnie.
 Aleksandra Kwaśniewska / Kasia Burzyńska/ Ania Piszczałka

Oraz lejdi Dżaga, która za wszelką cenę chce pokazać wszystkim swą seksualną naturę i dzikość w sercu … bez względu na rangę wydarzenia.

  Zdjęcia – Pudelek oraz La-mode.info
Ps. Szczerze mówiąc nie wiem czy wszyscy rozumieją o co mi chodzi. Już tłumaczę – Pani Marczuk kupiła wszystko tylko zapomniała o zmianie stanika. Doda pokazała swój goły tyłek i wdzięczyła się jak by miała ochotę na coś więcej w miejscu publicznym. Natomiast Iza Miko chyba zapomniała się przebrać wychodząc na imprezę w LA  bo założyła coś co wygląda jak długi zielony top i prześwitujący sweter, czyżby to dlatego że zapomniała swego wiernego towarzysza Kermita?
To by było na tyle. Do usłyszenia wkrótce …