Nowości na lato 07/19

Moje nowości na lato.

Ostatnio trochę zaszalałam w kwestii zakupów, ale tak to już u mnie jest. W okresie letnim zawsze jakoś więcej kupuję. W tym sezonie było podobnie. Co prawda, nie szalałam na wyprzedażach, a kupowałam praktycznie tylko to, co potrzebowałam i co w danej chwili wpadło mi w oko.

Po przeprowadzce do nowej szafy, w której musiałam również zmieścić rzeczy Zuzki niestety nie zmieściła się już część moich rzeczy. W związku z tym nawet okulary przeciwsłoneczne powędrowały gdzieś na dno kartonu, który póki co zapadł się chyba pod ziemię, więc postanowiłam zaopatrzyć się w jeszcze jedną parę przy okazji zakupów na Szaleo.pl .

Wakacyjne zakupy zaowocowały głównie nowymi sukienkami w mojej szafie. Białą, koronkową miałam na chrzcinach Zuzi, a błękitną z jedwabiu na imprezie z okazji 30 urodzin pewnego, sympatycznego kawalera do wzięcia.

Niestety na stylizacje w nowościach z moją osobą w roli głównej będziecie musieli jeszcze nieco poczekać, bo póki co klimat nam nie sprzyja i wena też jakoś nie przychodzi. :D Ale może w końcu się zmobilizujemy.

Ale dość tego smęcenia na dziś, chodźcie lepiej obejrzeć jakie nowości na lato pojawiły się w mojej garderobie.

To by było na tyle, jeśli chodzi o letnie nowości. Dajcie znać, co sądzicie o moich zakupach.

Jeśli chcecie podzielić się ze mną swoimi nowościami, bądź łupami z wyprzedaży, czy SH, to czekam na Wasze komentarze.

Ps. Zdjęcia również mile widziane!

Do usłyszenia. ;)

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter