Najmodniejsze fryzury karnawałowe

Fryzury karnawałowe rodem z baśni. 

Szeherezada, hipiska, a może rzymska kapłanka? Który styl pasuje do Was najbardziej? Karnawał trwa, w związku z tym zapraszam Was w podróż do baśniowej krainy z „Księgi tysiąca i jednej nocy“.

Na tę okazję styliści marki Maniewski przygotowali wyjątkowe, fryzury karnawałowe. Rok 2019 zdecydowanie będzie należał do opowieści o wikingach i dzieciach kwiatach.

Koniec z czasochłonnymi, misternie poukładanymi kokami. Najlepszym doradcą jest swoboda i bajkowa klasyka w nowoczesnej stylizacji.

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter

Swoboda i fantazja to naczelne zasady sezonu karnawałowego. Najważniejsza jest lekkość przyprawiona magicznym blichtrem. Do łask wracają loki, które dodają objętości i zmiękczają rysy twarzy. Stylizacje nawiązują do fryzur z lat 20. i 50., ale wzbogacone są o bajkowe elementy z różnych kultur w postaci oryginalnych ozdób.

Nie bójmy się więc używać różnego rodzaju akcesoriów. Wystarczy kilka wsuwek, a luźno podpięte włosy nabierają innego charakteru. Dla osób, które nie chcą przejmować się rozpuszczonymi włosami, idealnym rozwiązaniem będzie wypuszczenie kilku kosmyków z przodu. Nie będą Wam one przeszkadzać, a wprowadzą element lekkości i swobody.

Brokat w tym sezonie ma zielone światło. Pamiętajmy jednak, że naszym najlepszym przyjacielem w świecie stylizacji jest umiar. Na przełomie 2018 i 2019 roku najlepiej sprawdzi się zasada, że mniej znaczy więcej.

Autorzy karnawałowych stylizacji.

Włosy: Aleksandra Tytko, Krzysztof Tylczyński
Make up: Aleksandra Czarnecka, Natalia Wojaczek
Biżuteria: Magdalena Drożdż
Fot: Agnieszka Kolon

Co sądzicie o przedstawionych propozycjach? Skorzystacie z zaproponowanych inspiracji wybierając się na bal karnawałowy?