Najlepsze prezenty na Święta Bożego Narodzenia

W dzisiejszym poście mój subiektywny przegląd, a w nim oczywiście najlepsze prezenty na Święta Bożego Narodzenia. Do Wigilii został już tylko tydzień, więc jeśli jeszcze nie macie pomysłu, koniecznie spójrzcie na to, co przygotowałam.

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter

 

Wyjątkowe Szale.

Niezwykle uniwersalne i praktyczne. Jednak ważne jest, aby były to szale wysokiej jakości w neutralnych kolorach. Wymyślne wzory lepiej zachować dla siebie, chyba że jesteśmy pewni, że drugiej osobie taki prezent będzie się podobał.

szale

Neutralne dekoracje dla domu.

Biały obrus, świecznik, ładna i funkcjonalna porcelana lub różnego rodzaju ramki, ozdobne pojemniki na przyprawy lub inne produkty, to zawsze dobry pomysł na prezent.

neutralne-prezenty

Produkty typowo świąteczne.

Poduchy, koce, pościel, czy też różnego rodzaju bibeloty z typowo świątecznymi wzorami na pewno sprawią radość wszystkim świętującym, a na ich twarzach zagości uśmiech. Czerwień, zieleń, biel, srebro i złoto to kolory typowo świąteczne, dlatego najlepiej aby takie produkty wpisywały się również w wyjątkową, grudniowa paletę barw.
najlepsze-swiateczne-prezenty

 

Czekolada w każdej postaci.

Z czym kojarzą Wam się Święta? Bo mnie właśnie z czekoladą! Tą w tabliczce i z tą na ciepło z korzennymi przyprawami i skórką pomarańczy. Czekoladowe mikołaje i pralinki z nadzieniem zawsze umilają mi świąteczne wieczory. Bez czekoladowych słodkości nie ma magii Świąt.

czekoladowe-prezenty

Prezenty zrobione własnoręcznie.

Świąteczne DIY od serca, to najlepsze co możemy podarować i dostać zarazem, bo przecież liczy się gest, a coś co zrobiliśmy własnoręcznie jest po prostu bezcenne i jedyne w swoim rodzaju. Najłatwiej będzie Wam zrobić świąteczny świecznik, organizer, szkatułkę na biżuterię, lub ozdobny wisior.

diy-prezent

Co sądzicie o moich propozycjach? Macie tyle odwagi i chęci, by zrobić coś własnoręcznie, czy wolicie kupować prezenty? W komentarzach koniecznie napiszcie, jakie upominki Wy lubicie dawać i dostawać od rodziny i przyjaciół.