Najlepsze kolekcje z Tygodni Mody – Jesień 2018

Trendy na Jesień 2018.

Kochani, ależ się działo w ostatnim czasie. Właśnie kończy się Tydzień Mody w Paryżu, a za nami już Nowy Jork, Mediolan i Londyn. Przez ostatnie dwa miesiące wszyscy fascynaci światowej mody śledzili pokazy kolekcji, które jesienią pojawią się w najmodniejszych butikach światowych projektantów.

To również fantastyczny czas dla osób związanych z branżą na co dzień. Podglądanie trendów, które w sklepach swoje odzwierciedlenie znajdą dopiero jesienią może być sporą inspiracją również dla lokalnych sprzedawców.

Dlatego też postanowiłam pokazać Wam w dużym skrócie co mnie najbardziej zachwyciło w pokazanych kolekcjach. Oczywiście stawiam na rzeczy klasyczne, które sama chętnie bym założyła na co dzień. Zresztą zobaczcie sami!

Salvatore Ferragamo

Podsumowanie.

Co nowego na Jesień 2018?

Moją uwagę przykuły przede wszystkim mocno uwydatnione loga firm, drapowania i podniesione ramiona w wieczorowych sukienkach oraz wyraźne miejsce dla błękitów i zieleni, które zawsze jesienią były, ale w tym roku zyskały swoje szczególne miejsce i nieco wyparły tak popularne w poprzednich sezonach szarości. Jeśli chodzi o kolorystykę to niezmiennie króluje czerń, czerwień oraz brązy i beże.

Co sądzicie o kolekcjach, które wybrałam jako najciekawsze? Macie swoje typy?

Koniecznie podzielcie się ze mną swoimi spostrzeżeniami w komentarzu!

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter