Jak feniks z popiołów – Zień powraca!

Padłeś? Powstań!

Rok temu, na przełomie wiosny i lata wszyscy interesujący się modą polską zastanawiali się, jak to możliwe, że projektant będący w czołówce najlepszych, mający świetne podstawy i markę znaną również poza granicami naszego kraju nagle staje się osobą oczernianą i posądzaną o kradzież własnych kolekcji. Oczywiście, ci szukający sensacji podchwycili ten temat i od razu okrzyknęli go bankrutem. Jak się jednak okazało Maciej Zień nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, a dowodem na to jest nowa kolekcja – „Sweet Dreams”.

Kolekcja.

Inspiracją do stworzenia kolekcji były podróże Macieja Zienia po Ameryce Południowej, Afryce i Europie. Kolekcja zachwyca kolorami oraz użytymi tkaninami m.in. żakardami, jedwabnymi tiulami i szyfonami. Dodatkowo projektant poprzez ręcznie naszywane cyrkonie, kamienie i kryształy Swarovskiego nadał wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru każdemu ze swoich projektów. Różnorodność barw, szlachetne tkaniny i ręcznie tkane wzory to tylko niektóre elementy, wykorzystane przez projektanta. Pojawiają się również pikowania i plisowania, które niewątpliwie nadały kreacjom lekkości i nowoczesności. Ponadto kreacje wyróżniają się niekonwencjonalnym wykończeniem w postaci elementów 3D i różnorodnych haftów rodem ze snów – od ważek, przez gwiazdy i księżyce, aż po węże i smoki, a także motywy inspirowane nowelą Antoine de Saint- Exupery’ego „Mały Książę”.

 maciej zień seet dreams

Pokaz na żywo w Bielsku-Białej.

Premierowemu pokazowi kolekcji „Sweet Dreams” towarzyszyła wyjątkowa oprawa – nastrojowa, odpowiednio dobrana muzyka, specjalnie przygotowana scenografia i niebanalna gra światłem, które sprawiły, że wszyscy zaproszeni goście poczuli się jak w niebie. Czy tak samo będzie w Bielsku Białej? O tym przekonamy się już niebawem, ponieważ pokaz kolekcji „Sweet Dreams” odbędzie się 28 października 2016  na Sali Redutowej pasażu „Pod Orłem”.

Program wydarzenia:LOGOS ZIEN-01

Rozpoczęcie godz. 19:30

Prowadzenie – Conrado Moreno

  1. Pokaz Olgi Idzik
  2. Przerwa (loteria fantowa)
  3. Pokaz marki SHE
  4. Przerwa (występ muzyczny)
  5. Pokaz Macieja Zienia 

Linki: www.facebook.com/COCHO.by.IDZIK , www.facebook.com/she.beachwear www.facebook.com/PASAZPODORLEMBIELSKOBIALA/www.facebook.com/maciej.zien/

glowna_2
POD ORŁEM

glowna_1

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter