Modne śniadanie z British Airways

Kilka dni temu wybrałam się po raz kolejny do Krakowa. Tym razem wspólnie z innymi blogerkami spotkałam się w Hotelu Sheraton z Ambasadorkami linii lotniczych British Airways oraz stylistką Moniką Jurczyk.
Głównym tematem naszego spotkania było uzyskanie odpowiedzi na pytanie: jak być stylowym w podróży, oraz dlaczego strój stewardessy powinien być nie tylko funkcjonalny, ale też atrakcyjny? Podczas wtorkowej konferencji zaprezentowane zostały najciekawsze mundury historyczne British Airways, a wszystko to z okazji uruchomienia nowych połączeń z Krakowa na lotnisko Heathrow w Londynie.
To świetna wiadomość dla fanów brytyjskiej stolicy, ale nie tylko. Sama chętnie poleciałabym do Londynu, gdyż dotychczas jeszcze nie miałam okazji się tam wybrać. Kto wie może w tym roku się uda, niewątpliwie kolejne połączenia z Londynem są strzałem w dziesiątkę.

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter

blogerki_sheraton_British_Airways

Od lewej: Ewa Sularz (simplythebest), Ja, Kinga Filipiak (makilook), Kasia Gorlej (myfashionmoods), Katarzyna Konderak (mademoiselle-kate).  Zdjęcie grupowe wykonał Wojtek ;) (klik!)

Ambasadorki British Airways prezentowały wybrane przez nas historyczne mundury linii lotniczych, zdecydowanie najbrzydsze ale zarazem najciekawsze były te z szalonych lat ’60-’70. Wyobrażacie sobie stewardessy w tych papierowych, kolorowanych sukienkach i zielonych balerinkach? A jednak, flower-power opanowało nawet pokłady samolotów jednych z najbardziej znanych na świecie linii lotniczych.

ambasadorki British Airways historyczne mundury British Airways ambasadorki British Airways w krakowie historyczne czapki British Airways najbrzydsze buty stewardess British Airways

Monika Jurczyk natomiast przy bliższym poznaniu oprócz tego, że zdecydowanie zna się na swojej pracy okazała się bardzo otwartą, wesołą kobietą z dystansem do siebie i w stosunku do mody, a także panujących trendów. Bez wahania zmieniła metaliczne szpilki wbijające się w parkiet na tarasie Hotelu Sheraton na wygodne, dopasowane do sukienki, energetyczne, pomarańczowe balerinki. Rozmawialiśmy o pracy personal shoppera, typach osobowości warunkujących nasz stosunek do kolorów, wygody i innych czynnikach wpływających na to, jak ubieramy się na co dzień. Pojawił się również temat wyjazdów na zagraniczne tygodnie mody, z którego z łatwością przeszłyśmy do polskiego show biznesu i samego blogowania.

Na pamiątkę zaproszeni goście otrzymali stylowe prezenty sygnowane logo British Airways. W mojej paczce znajdowały się materiały biurowe oraz pięknie pachnąca kosmetyczka, wypełniona miniaturkami kosmetyków, które na pewno świetnie sprawdzą się podczas kolejnej podróży.

spotkanie British Airways spotkanie British Airways (1) spotkanie British Airways (2) wieszak z ubraniami kosmetyki British Airways