Miss Polka 2013 na szczeblu regionalnym

Jako jedna z ambasadorek wydarzenia, od kilku miesięcy dzielę się z Wami informacjami dotyczącymi kolejnych etapów konkursu Miss POLKA 2013. Dlatego też dziś przekazuję Wam kolejne informacje.

Konkurs jest prawie na półmetku i pierwsze emocje już za nami.  Dokładnie 8 lipca 2013 roku w chorzowskim Hotelu Arsenal Palace, odbył się pierwszy regionalny konkurs ogólnopolskich Wyborów Miss POLKA 2013.
Najpiękniejsze dziewczyny z województw: kujawsko- pomorskiego, małopolskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego, podkarpackiego, lubelskiego, pomorskiego, warmińsko- mazurskiego oraz podlaskiego już zaprezentowały swoje wdzięki oraz osobowość przed jury, a przed nami jeszcze 6 takich wydarzeń, w pozostałych województwach Polski.
Podczas spotkania, przed jury zaprezentowało się 70 kandydatek, którym wcześniej udało się zakwalifikować do etapu regionalnego w województwie śląskim. Dziewczyny musiały pokazać się przed ekspertami z jak najlepszej strony.
W skład jury weszli: Agnieszka Dudoń (wizaż), Patrycja Bień (dietetyka), Grażyna Pander-Kokoszka (stylizacja ubioru), Piotr Krzywicki (fotografia), Klaudia Buchacz (dziennikarz radia ESKA), Marcin Ziółek (organizator). Jurorów poza wyglądem interesowały również inne bardzo ważne aspekty min. to jak kandydatki wyobrażają sobie pracę modelki, w jaki sposób dbają o kondycję oraz jaki tryb życia prowadzą na co dzień .
Walka była bardzo wyrównana, do półfinału przeszło 8 kandydatek. Teraz przed dziewczynami kolejne wyzwania, podczas których muszą udowodnić, że to właśnie one zasługują na tytuł Miss POLKA 2013.
Życzymy powodzenia w dalszych etapach konkursu!

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter

miss polka kandydatki miss polka page