Festiwal Make It Yourself

Jeśli śledzicie mój profil na Facebooku, to pewnie już wiecie, że 28 czerwca miałam okazję wziąć udział w wydarzeniu jakim jest Festiwal Make It Yourself i tym samym podzielić się swoją wiedzą z osobami chcącymi wziąć udział w prowadzonych przeze mnie warsztatach.

Nosiły one nazwę Znajdź swój styl! i szczerze mówiąc nie wiem, czy niska frekwencja wynikała z tego, że większość cieszyniaków uważa, że nie musi go szukać, czy po prostu dobrze czuje się w swoim ciele i tym samym jest przekonana, że nie potrzebuje żadnych rad. Mam nadzieję, że to ta druga opcja, potwierdzona stanem faktycznym, bo widząc niektórych przechodniów niestety miałam mieszane uczucia.
Mimo to, warsztaty się odbyły, a ja w końcu mogłam się nieco bardziej wykazać pokazując dziewczynom (które akurat nie potrzebowały zbyt wielu wskazówek) triki, dzięki którym zamaskują to, co powinno zostać ukryte, podkreślą swoje zalety, dobiorą biżuterię do różnego typu dekoltów, a także wykorzystają obecne trendy nie rujnując swojego domowego budżetu.
Oprócz warsztatów, podczas festiwalu można było również kupić nasze, ręcznie robione muszki sygnowane logo Mr K. oraz wiele innych rzeczy, między innymi buty, ubrania i sporo ciekawych bibelotów hand made. Zapraszam Was na fotorelację i oczywiście na kolejną edycję Festiwalu Make It Yourself.
Miłego dnia!
POLUB MNIE NA: