Otwarcie butiku Femestage w Krakowie

W sobotę wybrałam się na otwarcie butiku Femestage w Krakowie. Nowa marka Ewy Minge jest zdecydowanie tym, czego szukają kobiety w Polsce. Tym bardziej cieszy mnie fakt, iż mogłam pojawić się na otwarciu sklepu, na którym wszyscy zaproszeni goście buszowali pomiędzy wieszakami, a kolejka do przymierzalni z minuty na minutę się wydłużała. W pewnym stopniu pewnie przyczyniła się do tego promocyjna oferta rabatowa, ale myślę że i tak obsługa nie do końca spodziewała się takiego przebiegu sytuacji, skoro trzeba było poprosić o pomoc jedną ze sprzedawczyń z innego salonu.

POLUB MNIE NA:

Femestage zaproszenie

zaproszenie na otwarcie Femestage Kraków Femestage (4) Femestage (13) Femestage (11) Femestage (9) Femestage żakiet w kwiaty Femestage szara kamizelka Femestage (15) Femestage (14)

 

Na otwarciu oprócz samej projektantki, spotkałam również kilka małopolskich blogerek: Hanię, Kamilę i Iwonę. W międzyczasie nieco porozmawiałyśmy o kolekcji i nie tylko. Tematów jak zwykle była masa, więc już zaczynam myśleć o jakimś spotkaniu stricte kawowym w kobiecym gronie, na spokojnie.

Otwarcie butiku Femestage Ewa Minge

Pani Ewa okazała się być bardzo otwartą i ciepłą osobą, wiele osób przyszło na spotkanie z książką projektantki w ręce (Ewa Minge. Życie to bajka), na którą również sama chętnie się skuszę.

Szampan Femestage otwarcie blogerki na otwarciu Femestage w Krakowie Cammy na otwarciu Femestage Femestage Krakó

Wiosenno-letnia kolekcja Femestage jest zwiewna i kobieca, dominują pastele oraz klasyczne kolory: biel, brąz, szarość i czerń. Nie byłabym sobą, gdybym nie kupiła również czegoś dla siebie. Tym razem postawiłam na klasykę – biała, krótka koszula i czarny t-shirt z ozdobną aplikacją świetnie uzupełnią moją dotychczasową garderobę.

Femestage biała koszula Femestage (18) Femestage t-shirt aplikacja z koralików Femestage (2)