9 Edycja Fashion Week Poland

Fashion Week Poland
Jesienna odsłona Fashion Week Poland już za miesiąc, a dokładnie  w dniach 15- 20 października odbędzie się 9 edycja FASHIONPHILOSOPHY.  Są już znani uczestnicy Designer Avenue i OFF Out of Schedule wyłonieni przez Rady Programowe. Prezentowane kolekcje będą przedstawiały trendy na sezon wiosna/lato 2014.
W Alei Projektantów w październiku swoje kolekcje przedstawią między innymi Jarosław Ewert, Joanna Startek, Le Gia, Odio i Jakub Pieczarkowski, Podsiadlo, Sowik Matyga, Wojciech Haratyk.
Natomiast na scenę OFF Out of Schedule Rada Programowa wybrała ośmiu projektantów: Herzlich Willkommen, Ima Mad, Jankowska&Tomaszewski, Kas Kryst, Magdalena Kubalańca, Monika Błotnicka, MoMi-Ko, Paulina Matuszelańska.
Wszyscy projektanci i marki odzieżowe wytypowane przez Radę Programową zostały zaproszone do udziału w Fashion Week Poland na preferencyjnych warunkach. Ich pokazy zostaną w pełni sfinansowane przez organizatorów wydarzenia. Pozostali uczestnicy z dwudziestki docenionej przez Radę dostają możliwość uczestnictwa Fashion Week Poland przy poniesieniu niewielkiej części kosztów związanych z organizacją pokazu.
 

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter