Modna i kreatywna – City Point Tychy

Cześć!
W końcu udało mi się znaleźć chwilkę czasu by móc pokazać Wam zdjęcia z eventu Miasto Kobiet organizowanego w dniach 8-9 marca 2013 w Tyskim centrum handlowym – City Point. Podczas kobiecego weekendu mieliśmy okazję wziąć udział w wielu ciekawych warsztatach i wykładach, podzielonych na kilka stref – program przedstawiał się następująco:
  • Miasto Mody – Modne stylizacje na każdą kieszeń, czyli porady profesjonalnej Stylistki, jak podczas zakupów w CITY POINT skomponować stroje nawiązujące do światowych trendów.
  • Miasto Urody – warsztaty tworzenia domowych, naturalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów, do kąpieli, do pielęgnacji twarzy, dłoni i stóp.
  • Miasto Pasji – Warsztaty artystyczno- recyklingowe, tworzenie  niepowtarzalnej biżuterii z gazet, tekstyliów, zamków błyskawicznych i t-shirtów.
  • Strefa Ekspertów – Porady i konsultacje (Stylistka, Wizażysta, Kosmetolog, Dietetyk).
  • Babskie rozmowy o modzie ze śląskimi blogerkami.
  • Oblicza kobiety – Wspólne tworzenie obrazów metodą quillingu.
  • Konkurs „Modna i kreatywna”: http://www.facebook.com/events/548129175218010/ w którym miałam przyjemność uczestniczyć jako jedna z jurorek.
POLUB MNIE NA:
 
 
Miałam na sobie
Koszula – House
Marynarka – Feeri.pl
Spodnie – Pull&Bear
Koturny – SH
Kopertówka – Asos
Pasek – Butik
Mucha – Mr K.
Oprócz mnie jurorkami w konkursie były również:
– Pamela Szczy­glewska /​Dis­turbed Style,
– Mag­dalena Majew­ska /​Ams La La land,
– Mag­dalena Kar­wat /​Midori Fash­ion,
– Syl­wia Kruczek /​Street Fash­ion Bielsko-​Biała
a naszą faworytką i tym samym zwyciężczynią konkursu Modna i Kreatywna została Magdalena Hajduk, której stylizację możecie podziwiać tutaj – KLIK.
Patronat nad Miastem Kobiet objął portal Babska Silesia www.babskasilesia.pl