Naleśniki z owocami

Pięć dni temu rozpoczęłam swoją przygodę z produktami marki Fitnessguru, a w dzisiejszym poście pojawią się moje pierwsze spostrzeżenia na temat zdrowych posiłków z saszetek i „przepis” na naleśniki z owocami.

Przede wszystkim myślałam, że ten magiczny proszek będzie niedobry, bez smaku i że po pierwszym posiłku powiem sobie dość, a tu niespodzianka, dawno się tak nie pomyliłam. Sama nie wiem czy to dobrze, że wszystkie koktajle są dla mnie nawet za słodkie i czy mogę im w stu procentach ufać, ale póki co stosuję się do zbilansowanej diety, uzupełnianej suplementami podczas wysiłku fizycznego. I wiecie co, zdecydowanie czuję się lżejsza, mam też wrażenie posiadania większej ilości energii, choć to może być złudne ze względu na zmianę trybu pracy. Zobaczymy co będzie jak skończę swoją paczkę i wrócę do starych nawyków. Kolejne spostrzeżenia już za kilka dni.

Do usłyszenia!

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter

Naleśniki z owocami

Naleśniki z owocami (porcja dla 1 osoby)
  • Saszetka OnePancake
  • 100ml wody
  • 1/2 jabłka
  • 1 mandarynka
  • Garść borówek

Sposób przygotowania: Zawartość saszetki wymieszać w Shakerze z wodą, rozgrzać porządnie patelnię i delikatnie wylewać, okrężnym ruchem jego zawartość zaczynając od środka i zostawiając wolne brzegi, by łatwiej było je później obrócić. Jeśli nie macie wprawy w robieniu naleśników lub po prostu wolicie małe placuszki zróbcie kilka mniejszych partii. W momencie gdy zaczną pojawiać się pęcherzyki możecie powoli spróbować je podważyć, a następnie obrócić, należy jednak bardzo uważać bo ciasto jest delikatne. Smacznego!

IMG_8561 IMG_8566 IMG_8577 IMG_8583