Przywróć swoje piękno z Merz Spezial

Od pewnego czasu mam spory problem z rozdwajającymi się paznokciami, niestety na dłuższą metę nie pomagają mi żadne odżywki. Starałam się również ulepszyć swój jadłospis tak, by dostarczyć swojej skórze, włosom i paznokciom wszystkich potrzebnych składników mineralnych i witamin. Niestety póki co brak jakichkolwiek efektów, poza tym pilnowanie dawek nie jest dla mnie, ciężko mi się zmobilizować do przestrzegania zasad, więc potrzebowałam czegoś prostszego. Dlatego też postanowiłam zainwestować w swój organizm od środka przy pomocy drażetek Merz Spezial, które będę testować przez kolejne trzy miesiące.

merz spezial (1)

Żyjąc w ciągłym biegu nie zawsze pamiętamy o zdrowej diecie i dobieraniu takich produktów, które dostarczą naszemu organizmowi odpowiedniej ilości witamin i minerałów, w tym biotyny, cynku, żelaza oraz witamin z grupy B. Tymczasem składniki te są niezbędne, jeśli marzymy o gęstych, lśniących włosach, promiennej cerze i mocnych, nie rozdwajających się czy łamiących paznokciach.

Merz Spezial wyróżnia się wśród preparatów działających na skórę, włosy i paznokcie. Jego bardzo bogaty skład, został starannie skomponowany w laboratorium Merz Pharmaceuticals GmbH, pod czujnym okiem ekspertów z dziedziny medycyny i dietetyki.

merz spezial (4) merz spezial (6) merz spezial (2) merz spezial (3) merz spezial (5)

Niewątpliwą zaletą tego suplementu diety jest bogaty skład, który ma w sobie wszystko co niezbędne dla zdrowego, promiennego wyglądu skóry, lśniących, mocnych włosów i pięknych, wzmocnionych paznokci.

W kompozycji tej znajdziemy witaminy, kwas foliowy, pantotenowy, biotynę z niacyną, cynk, żelazo, aminokwasy, cysteinę i metioninę. Wszystkie te cenne składniki zostały zamknięte w jednej, łatwej do połknięcia drażetce, którą należy stosować dwa razy dziennie, rano i wieczorem.

sład

Producent obiecuje widoczne rezultaty:

Dla skóry:

– Gładka, miękka skóra i promienny, świeży wygląd,

– 48% zmniejszenie szorstkości skóry,

– 78% spadek suchości skóry.

1

Dla włosów:

– Zdrowe, mocne włosy,

– 74% mniej włosów dystroficznych (słabych i łamliwych ze względu na z niewystarczającą ilość składników odżywczych),

– Więcej czynników anagenowych (faza aktywnego wzrostu włosów, podczas której tworzą się nowe włosy),

– Włosy grubsze i bardziej wytrzymałe o 18 %.

2

3

 

Dla Paznokci:

– Równa, mocna płytka paznokci,

– Do 18% szybszy wzrost paznokci,

– Do 14% gładsze paznokci.

Mam nadzieję że za miesiąc podzielę się z Wami pierwszymi efektami, a póki co czekam na Wasze komentarze. Bardzo ciekawi mnie, czy słyszeliście już o tym suplemencie oraz jak sami sobie radzicie z tego typu problemami, do usłyszenia!

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter